REKLAMA
Zobacz podziemia za darmo
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Gratka nie tylko dla dzieci. Podczas ferii będzie można zwiedzić Chełmskie Podziemia Kredowe za darmo. Zobacz, co trzeba zrobić.

Reklama

Chełmskie Podziemia Kredowe – Zabytkowa Kopalnia Kredy w trakcie ferii jeszcze dwa razy otworzą swoje podwoje… bezpłatnie.

W dniach: 22 stycznia oraz 23 stycznia, o godzinie 14:30.

Liczba osób, które wezmą udział w ekscytującej wycieczce po wydrążonych pod ulicami korytarzach, jest ograniczona do 40 osób w jednej grupie. Wejściówki będą wydawane w pawilonie wejściowym Chełmskich Podziemi Kredowych przy ul. Lubelskiej 55A w dniu planowanej wycieczki. Wydawanie bezpłatnych wejściówek rozpocznie się w dniu zwiedzania od godziny 9:00 do wyczerpania limitu.

Chełmskie Podziemia Kredowe to unikatowy na skalę światową labirynt podziemnych korytarzy wykutych w skale kredowej, której złoża zalegają obficie pod powierzchnią miasta. Ciągną się pod całym Starym Miastem na kilku poziomach. Ich władcą jest Duch Bieluch.

Obiekt  jest dostępny dla turystów w godz. 9.00-17.00 (ostatnie wejście do podziemi o godz. 16.00). Bilet normalny kosztuje 12 zł, ulgowy 8 zł. Kontakt tel. 82 565 25 30, e-mail: podziemiakredowe@mosir.chelm.pl

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
Uwaga, zamknięta część Kolejowej
236
Jak się ratują spółki miejskie podczas pandemii?
399
W poniedziałek idziemy do fryzjera
279
Miasto zakłada łąki
324
Pracują chełmskie żłobki i przedszkola
370
REKLAMA