REKLAMA
Zostań aktorem grupy Rekontra
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Masz 13 – 17 lat? Interesujesz się teatrem? Chcesz spróbować swoich sił na scenie? ChDK zaprasza na zajęcia.

Chełmski Dom Kultury zaprasza młodzież w wieku od 13 do 17 lat na zajęcia teatralne w ramach grupy teatralnej Rekontra.

REKLAMA

Zajęcia odbywać się będą pod okiem doświadczonego instruktora Sebastiana Jakimiuka, absolwenta Podyplomowych Studiów Reżyserii Teatru Dzieci i Młodzieży w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej im. L. Solskiego w Krakowie, Filia we Wrocławiu oraz Reżyserii Filmowej na AMA Film Academy w Krakowie.


REKLAMA

Udział w zajęciach umożliwia kształcenie warsztatu aktorskiego poprzez ćwiczenia dykcyjne, emisyjne, ruchowe, oddechowe, rozwijające plastykę ciała i wyobraźnię. Wspomagają również rozwój emocjonalny oraz rozwijają pewność siebie, kreatywność, odpowiedzialność, systematyczność, wrażliwość i umiejętność pracy w grupie.

Grupa Rekontra rozpocznie zajęcia już w październiku, w poniedziałki i środy, w godz. 16:30-18:00. Zapisy w recepcji ChDK, inne informacje pod nr tel. 82 563 00 81.

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Boże Ciało 2019 w Chełmie | FOTORELACJA!
50 547
NASZ NEWS: Premier na zakończeniu roku szkolnego w Chełmie!
5 673
Szokujące straty chełmskich spółek komunalnych. Miasto bez wiedzy o programach naprawczych
4 503
Ranking Perspektyw. PWSZ ostro w górę
494
Prezydent podsumowuje swoje rządy
1 575
REKLAMA