REKLAMA
Zostań aktorem grupy Rekontra
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Masz 13 – 17 lat? Interesujesz się teatrem? Chcesz spróbować swoich sił na scenie? ChDK zaprasza na zajęcia.

Chełmski Dom Kultury zaprasza młodzież w wieku od 13 do 17 lat na zajęcia teatralne w ramach grupy teatralnej Rekontra.

Zajęcia odbywać się będą pod okiem doświadczonego instruktora Sebastiana Jakimiuka, absolwenta Podyplomowych Studiów Reżyserii Teatru Dzieci i Młodzieży w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej im. L. Solskiego w Krakowie, Filia we Wrocławiu oraz Reżyserii Filmowej na AMA Film Academy w Krakowie.


REKLAMA

Udział w zajęciach umożliwia kształcenie warsztatu aktorskiego poprzez ćwiczenia dykcyjne, emisyjne, ruchowe, oddechowe, rozwijające plastykę ciała i wyobraźnię. Wspomagają również rozwój emocjonalny oraz rozwijają pewność siebie, kreatywność, odpowiedzialność, systematyczność, wrażliwość i umiejętność pracy w grupie.

Grupa Rekontra rozpocznie zajęcia już w październiku, w poniedziałki i środy, w godz. 16:30-18:00. Zapisy w recepcji ChDK, inne informacje pod nr tel. 82 563 00 81.

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Ferie. Nie siedź w domu
227
Biuro pomoże zdobyć fundusze na termomodernizację
476
Wiosną ruszy budowa galerii
1 452
Co się zmieniło w chełmskim ratuszu?
4 070
Plac wypięknieje
1 338
REKLAMA