REKLAMA
Zranił siostrę, groził bratu
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Policja zatrzymała 21-letni ego mieszkańca gminy Chełm. Mężczyzna zranił siostrę butelką, groził też bratu.

Wczoraj nad ranem dyżurny komendy otrzymał zgłoszenie o awanturze rodzinnej, do której doszło na terenie gminy Chełm. Skierowani na miejsce policjanci ustalili, że mieszkający tam 21-latek rzucił butelką w kierunku swojej nastoletniej siostry, raniąc ją w rękę. Na miejsce została wezwana karetka pogotowia, której załoga udzieliła pokrzywdzonej doraźnej pomocy medycznej.Mężczyzna groził również bratu, który przyszedł do domu, aby go uspokoić.
Policjanci zatrzymali sprawcę tych zdarzeń. Zostały mu już przedstawione zarzuty uszkodzenia ciała i gróźb. Dzisiaj zostanie też doprowadzony do prokuratury z wnioskiem o zastosowanie środka zapobiegawczego. Zgodnie z przepisami kodeksu karnego uszkodzenie ciała zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 5.

REKLAMA
Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Hejtują, obrażają i sieją dezinformację. Armia trolli przejmuje Facebook’a w Chełmie.
4 126
Te wybory mogą przynieść zmiany w Chełmie. Zaskakujące sondaże.
5 712
Konferencja i nowa atrakcja turystyczna
4 481
Poznaj kandydatów do Rady Miasta Chełm
2 920
Premiera filmu o Dyrekcji
1 123
REKLAMA