REKLAMA
,
Pijany i bez prawa jazdy spowodował „czołówkę”
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Wczoraj w miejscowości Rudnik 30-letni kierowca Audi doprowadził do czołowego zderzenia z osobową Honda. Jak się okazało 30-latek nie miał prawa jazdy. Badanie alkomatem wykazało u niego ponad półtora promila alkoholu w organizmie.

Reklama

Policjanci ustalili, że kierujący pojazdem Audi 30-letni mieszkaniec miejscowości Staw Ujazdowski, na łuku drogi nie zachował należytej ostrożności. Stracił panowanie nad pojazdem i doprowadził do czołowego zderzenia z prawidłowo jadącą Hondą, którą kierował 38-letni mieszkaniec Zamościa. Mężczyźni podróżowali w pojedynkę. – 30-letni kierowca Audi ma 1,7 promila alkoholu w organizmie, a kierujący Hondą był trzeźwy. Obydwaj trafili do szpitala – informuje podkom. Piotr Wasilewski, rzecznik krasnostawskich policjantów.

Po badaniach lekarskich okazało się, że kierujący Audi doznał złamania nogi i urazu głowy, a podróżujący Hondą nie odniósł poważnych obrażeń. – Policjanci ustalili, iż 30-latek był wcześniej karany za jazdę samochodem pod wpływem alkoholu. O jego dalszym losie zadecyduje sąd – dodaje Wasilewski.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA