REKLAMA
,
Chcieli sprzedać pół litra, okradli na 3,5 tys. złotych
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Dwóch mieszkańców Włodawy usłyszało zarzuty kradzieży torebki, w której znajdowała się kamera, telefon komórkowy i pieniądze. 

Reklama

Do włodawskiej komendy zgłosiła się mieszkanka Włodawy, która powiadomiła o kradzieży torebki, w której znajdowały się kamera, telefon komórkowy, pieniądze, dokumenty i inne rzeczy osobiste o łącznej wartości ponad 3500 zł. – Z relacji zgłaszającej wynikało, że ok. godz. 17:00 do mieszkania zapukało dwóch mężczyzn, którzy chcieli sprzedać pół litra wódki. Mimo, że kobieta nie chciała jej kupić bardzo ją namawiali i ciągle obniżali cenę – komentuje st.post. Elwira Tadyniewicz z KMP we Włodawie.

Kiedy chcieli ją sprzedać za 10 zł, poszła do drugiego pokoju, aby poradzić się męża. – Po krótkim czasie wróciła i odmówiła zakupu sprzedającym. Kiedy poszli zorientowała się, że nie ma torebki córki, w której znajdowały się kamera, telefon komórkowy, pieniadze i inne osobiste rzeczy. Natychmiast powiadomiono o zaistniałym fakcie policję – dodaje rzecznik.

Funkcjonariusze w tym samym dniu zatrzymali 23- latka z Włodawy oraz wczoraj 18-latka z gm. Włodawa. Skradzione mienie zostało w całości odzyskane. Obydwaj mężczyźni usłyszeli zarzuty kradzieży, grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Ostatnie pożegnanie Mikusa
Ostatnie pożegnanie Mikusa
Gospodarcze centrum dla młodych
Absolutorium dla prezydenta
Absolutorium dla prezydenta
Dzisiaj sesja Rady Miasta Chełm
Dzisiaj sesja Rady Miasta Chełm
Waśniewskiego znowu przejezdna
REKLAMA