REKLAMA
Baner  promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Chcieli sprzedać pół litra, okradli na 3,5 tys. złotych
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Dwóch mieszkańców Włodawy usłyszało zarzuty kradzieży torebki, w której znajdowała się kamera, telefon komórkowy i pieniądze. 

Reklama

Do włodawskiej komendy zgłosiła się mieszkanka Włodawy, która powiadomiła o kradzieży torebki, w której znajdowały się kamera, telefon komórkowy, pieniądze, dokumenty i inne rzeczy osobiste o łącznej wartości ponad 3500 zł. – Z relacji zgłaszającej wynikało, że ok. godz. 17:00 do mieszkania zapukało dwóch mężczyzn, którzy chcieli sprzedać pół litra wódki. Mimo, że kobieta nie chciała jej kupić bardzo ją namawiali i ciągle obniżali cenę – komentuje st.post. Elwira Tadyniewicz z KMP we Włodawie.

Kiedy chcieli ją sprzedać za 10 zł, poszła do drugiego pokoju, aby poradzić się męża. – Po krótkim czasie wróciła i odmówiła zakupu sprzedającym. Kiedy poszli zorientowała się, że nie ma torebki córki, w której znajdowały się kamera, telefon komórkowy, pieniadze i inne osobiste rzeczy. Natychmiast powiadomiono o zaistniałym fakcie policję – dodaje rzecznik.

Funkcjonariusze w tym samym dniu zatrzymali 23- latka z Włodawy oraz wczoraj 18-latka z gm. Włodawa. Skradzione mienie zostało w całości odzyskane. Obydwaj mężczyźni usłyszeli zarzuty kradzieży, grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama