REKLAMA
,
Fałszywy patrol drogowy. Udawał policję pod wpływem alkoholu
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

W samochodzie miał zamontowane urządzenie wysyłające niebieskie sygnały błyskowe i zatrzymywał pojazdy do kontroli. 18 – latek, który wpadł na taki pomysł nie miał nawet uprawnień do kierowania i znajdował się pod wpływem alkoholu.

Reklama

Wczoraj kilka minut po godzinie 21:00 dyżurny włodawskiej komendy otrzymał telefoniczne zgłoszenie o tym, że w miejscowości Wereszczyn samochód marki VW Passat zatrzymuje innych kierujących używając niebieskich świateł błyskowych, a następnie odjeżdża. – To wszystko zaniepokoiło mieszkańca Chełma, który poinformował o tym włodawską policję. Do Wereszczyna natychmiast został skierowany patrol policji, który odnalazł samochód. Wewnątrz pojazdu znajdowały się 4 osoby, a za kierownicą siedział 18-letni mieszkaniec gm. Wierzbica – informuje st. post. Elwira Tadyniewicz, rzecznik włodawskiej policji.

Kierowca przyznał się policjantom, że to on kierował autem używając urządzenie wysyłające sygnały błyskowe i zajeżdzał innym pojazdom drogę próbując zatrzymać je do kontroli. Swoje zachowanie tłumaczył tym, że zrobił to dla żartu. Badanie stanu trzeźwości wykazało również, że znajdował się pod wpływem alkoholu i kierował pojazdem bez aktualnych badań technicznych i bez prawa jazdy.  – Teraz 18-latek będzie tłumaczył się ze swojego nieodpowiedzialnego zachowania przed sadem – dodaje rzecznik.

Napisz komentarz
 • hłehłe hehe dobre 🙂

 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  *

  Reklama
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  Gospodarcze centrum dla młodych
  Absolutorium dla prezydenta
  Absolutorium dla prezydenta
  Dzisiaj sesja Rady Miasta Chełm
  Dzisiaj sesja Rady Miasta Chełm
  Waśniewskiego znowu przejezdna
  Raport o stanie Chełma
  REKLAMA