REKLAMA
,
Zabójstwo w Krasnymstawie na drugi dzień świąt. Ojciec zabił syna siekierą
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Policja w Krasnymstawie wyjaśnia szczegóły zbrodni do której doszło w jednym z domów na terenie gminy, gdzie zostało znalezione ciało 53 – letniego mężczyzny. Za zabójstwem stoi jego ojciec, który zadał mu ciosy siekierą w głowę.

Reklama

Na miejsce zbrodni zostali skierowani policjanci, wraz z prokuratorem i biegłym z zakresu medycyny sądowej. Już wstępne ustalenia wskazywały, iż mogło dojść do zabójstwa. Mężczyzna miał rany cięte głowy, a będący na miejscu prokurator zarządził sekcję zwłok.

Zaangażowani zostali również eksperci z laboratorium kryminalistyki oraz policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie. Czynności na miejscu zdarzenia trwały przez trzy dni. Sprawdzano osoby, które miały ostatnio kontakt z ofiarą.

– W toku prowadzonych czynności policjanci sprawdzali wszystkie możliwe wątki i nie wykluczali żadnej z hipotez. Pracujący przy sprawie śledczy ustalili, iż zabójstwa 53-latka dokonał jego ojciec. Mężczyźni mieszkali w jednym domu. 82-latek zabił swojego syna zadając mu co najmniej pięć ciosów siekierą w głowę. Po dokonaniu zbrodni ukrył narzędzie w schowku wykonanym w podłodze obory – komentuje podkom. Piotr Wasilewski, rzecznik policjantów z Krasnegostawu.

W trakcie prowadzonych przez policjantów czynności pojawiło się wiele przesłanek świadczących o tym, że w porozumieniu ze sprawcą działał również brat ofiary. Przesłanki te są aktualnie weryfikowane przez śledczych. Obydwaj mężczyźni usłyszeli zarzut zabójstwa. Jeszcze wczoraj Sąd Rejonowy w Krasnymstawie zastosował wobec nich tymczasowy areszt.

Napisz komentarz
 • Poczuł magię świąt hehe

 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  *

  Reklama
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  Ostatnie pożegnanie Mikusa
  Ostatnie pożegnanie Mikusa
  Gospodarcze centrum dla młodych
  Absolutorium dla prezydenta
  Absolutorium dla prezydenta
  Dzisiaj sesja Rady Miasta Chełm
  Dzisiaj sesja Rady Miasta Chełm
  Waśniewskiego znowu przejezdna
  REKLAMA