REKLAMA
Baner promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
WOŚP muzycznie zaatakuje Chełm! PEŁEN PROGRAM
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

Podczas 24. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy mieszkańców Chełma czeka weekendowy Muzyczny Atak! Takiego nagromadzenia koncertów jeszcze w historii miasta chyba nie było.

Z całą pewnością w dniach 8-10 stycznia 2016, każdy zainteresowany muzyką znajdzie dla siebie coś ciekawego, a przy okazji będzie mógł wspomóc leczenie najmłodszych i najstarszych Polaków. Zobaczcie program!

W piątek o godz. 19:00 w Chełmskiej Bibliotece Publicznej spotkają się fani dobrego bluesa i gitarowego rocka. Zagrają doskonale znani chełmski Klimat W i słynący z muzycznego kunsztu Mr. Pollack. Chełmscy bluesmani to cenieni, solidni muzycy, natomiast gitarowe aranżacje przebojów muzyki poważnej w wykonaniu mieleckiej grupy wprost powalają na kolana. Grupa niedawno wróciła z bardzo dobrze przyjętego tournee po Chinach.

W piątek o godz. 20:00 w DeCaffencji rozpocznie się impreza „easymonday records dla WOŚP”. Wystąpią m.in. Don, Łabędź, Kinga Pędzińska, Kajson i Davidek. Organizatorzy zapowiadają premierę nowego klipu Dona oraz atrakcje pozamuzyczne.

W sobotę o godz. 20:00 w DeCaffencji dla WOŚP zagrają didżeje: NOTAB, SPO-RO, Marcin Prus i CIM3K.

W niedzielę około godz. 11:24 na chełmskim deptaku rozpocznie się koncert kapeli podwórkowej Kataryna. Kilka piosenek będzie miało swoją premierę.

W niedzielę o godz. 16:00 w pubie Na Bogato na pl. Łuczkowskiego rozpocznie się koncert Jarka Buczka. Tym razem nasz bard zapowiada bardziej rocknrollową odsłonę, która dla wielu może być zaskoczeniem.

W niedzielę o godz. 16:24 w miejskiej hali sportowej przy ul. Granicznej odbędzie się Gala Disco Polo. Wystąpią ogólnopolskie gwiazdy muzyki disco polo z naszego miasta – Yaroo, Model MT oraz Modelinka, które rozpoczną i zakończą granie w hali. Pomiędzy koncertami disco polowych gigantów swoimi formami pracy pochwalą się Młodzieżowy Dom Kultury, Chadek oraz Estrada Dziecięca.

– Cena wstępu na wszystkie imprezy (oprócz koncertu Kataryny) wynosi minimum 10 zł wrzucane do orkiestrowej puszki. Wejściówki można nabywać w chełmskim sztabie WOŚP mieszczącym się w sklepie Metro przy ul. Pijarskiej 5 lub bezpośrednio przed imprezami – informuje Grzegorz Gorczyca, Koordynator WOŚP w Chełmie. Na imprezach odbędą się też licytacje orkiestrowych gadżetów (w tym finałowych kubków z podpisem Jurka Owsiaka) i wielu innych, ciekawych przedmiotów.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*