REKLAMA
,
Nie kupisz biletu na „Chełm Miasto”. Powstanie biletomat?
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

– Po co niedawno remontowano dworzec skoro nie można kupić biletu? To absurd – komentują mieszkańcy Chełma. Od 1 stycznia wszyscy podróżni nie mają możliwości zakupu biletu na stacji Chełm Miasto. Podobny los może spotkać kasę na Dworcu Głównym PKP. 

Reklama

Od wielu lat kasę na dworcu Chełm Miasto prowadził agent na podstawie umowy na agencyjną sprzedaż biletów. Jak komentują przedstawiciele Przewozów Regionalnych, umowa ta wygasła z dniem 31 grudnia 2015r. Co prawda został ogłoszony przetarg na sprzedaż agencyjną biletów, jednak wykonawca usługi nie został wyłoniony z powodu nie spełnienia warunków postępowania. Oferta została złożona przez jednego wykonawcę i była za droga.

Bilet u konduktora

– Ze względu na brak zainteresowania na prowadzenie agencyjnej sprzedaży biletów na przystanku Chełm Miasto podjęto działania w kierunku uruchomienia innego kanału dystrybucji tj. postawienia automatu biletowego – komentuje Zofia Dziewulska z Przewozów Regionalnych. Zanim jednak stanie biletomat, podróżnym pozostanie zakupywać bilety bezpośrednio u konduktora bez opłat dodatkowych, za pośrednictwem strony internetowej lub za pomocą aplikacji w telefonie komórkowym.

Fot.http://www.skyscrapercity.com/|Whitepl

Napisz komentarz
 • TEMAT DLA TVN UWAGA!!! BRAWO PKP I URZAD MIASTA CHELM!!!! BILETY TYLKOAA W POCIAGU ZA POLTORA CENY…PRZECIEZ NAS STAC … ZAOSZCZEDZA SIE NA KASJERACH,A PODROZNI ZAPLACA PODWOJNIE-NO CZYSTY ZYSK 😉 GRATULUJE

 • Bardzo dużo podróżuje pociągami i tylko w Chełmie takie problemy. Jeżeli wsiadam do pociągu np. na stacji Lublin Północny, gdzie również nie można kupić biletu, nie ma czegoś takiego, że wszyscy muszą maszerować na początek pociągu i mówić, że chce się kupić bilet. Siadam na tyłku, konduktor sprawdza bilety, podchodzi do mnie i wtedy bez problemów kupuje bilet. Nikt nie robi zbędnych kłopotów. W Chełmie za takie coś 200 złotych mandatu, a konduktora „nic nie obchodzi, a za przepraszam, to nic nie dają”. Praktycznie wszędzie można też płacić kartą. Tutaj nawet jeżeli idziesz kupić od razu bilet, a nie masz gotówki i chcesz użyć karty, również 200 PLN. Dziękujemy bardzo.

 • Brawo PiS – Dobra Zmiana 🙂

 • Tak najlepiej wszystko zamknac … A u konduktora zaplacic potem kare bo stwierdzi ze zostalo sie zlapanym na braku biletu… Tak to wyglada w praktyce niestety… Oni wiedza ze kasa jest zamknieta a mimo to twierdza ze trzeba ich uprzedzac ze sie nia ma … To jest zenada jak stoi np 20 osob na „dworcu” i te wszystkie osoby maja tam isc niby ??? Bo naprawde to wielki problem zrozumiec ze jak kasa jest zamknieta to nie ma sie biletu… Oszukanstwo, aby tylko kase zawinac !!!!

 • kasa na chelm miescie bedzie otwrta od polowy lutego,trwaja juz rozmowy

 • W sumie wszystko dąży do płatności mobilnych, więc utrzymywanie 3 babci biletowych to strata, którą można zastąpić tańszym, a właściwie o znikomym koszcie urządzeniu

  • Dla jednych to strata, ale dla tych 3 babci jak to nazwales to jest praca i szansa na zarobienie odrobiny pieniedzy. Nie kazdy moze sobie pozwolic na kupowanie mobilne. 😉

 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  *

  Reklama
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  Budżet (coraz mniej) obywatelski
  Budżet (coraz mniej) Obywatelski
  Rośnie dług Chełma
  Rośnie dług Chełma
  Ostrożnie na Obłońskiej!
  Ostrożnie na Obłońskiej!
  Katastrofa dopiero przed nami?
  Katastrofa dopiero przed nami?
  Wyboista droga do sprzedaży MPEC
  Wyboista droga do sprzedaży MPEC
  REKLAMA