REKLAMA
,
Leżał na zamarzniętym chodniku. Uratowali go policjanci
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Niewiele brakowało, a mężczyzna zmarzłby z powodu wychłodzenia. W Krasnymstawie dzięki telefonicznemu zgłoszeniu na policję, uratowano od wychłodzenia 58 – latka, który leżał na chodniku.

Reklama

Dzięki telefonicznemu zgłoszeniu uratowany od wyziębienia został 58-letni mieszkaniec Krasnegostawu. Policjanci zostali poinformowani że na jednej z ulic leży na chodniku mężczyzna, co potwierdził wysłany na miejsce patrol.

– 58-latek był pod działaniem alkoholu i nie był w stanie samodzielnie się poruszać. Temperatura powietrza wynosiła kilkanaście stopni poniżej zera. Funkcjonariusze odwieźli 58-latka do miejsca zamieszkania i przekazali pod opiekę żony – komentuje podkom. Piotr Wasilewski, rzecznik krasnostawskich policjantów.

Funkcjonariusze cały czas apelują, aby nie przechodzić obojętne obok osób bezdomnych, pod wpływem alkoholu, starszych i samotnych mieszkajacych w trudnych warunkach. Szczególnie w te zimowe, mroźne dni pamiętajmy, że jeden telefon może uratować osobę przed wychłodzeniem lub zamarznięciem.

Napisz komentarz
 • co to za wiadomość przecież Policja codziennie wozi w Chełmie kilku na izbę bo leżą na chodnikach czy ławkach na przystankach

 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  *

  Reklama
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  Budżet (coraz mniej) obywatelski
  Budżet (coraz mniej) Obywatelski
  Rośnie dług Chełma
  Rośnie dług Chełma
  Ostrożnie na Obłońskiej!
  Ostrożnie na Obłońskiej!
  Katastrofa dopiero przed nami?
  Katastrofa dopiero przed nami?
  Wyboista droga do sprzedaży MPEC
  Wyboista droga do sprzedaży MPEC
  REKLAMA