REKLAMA
Baner promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Pobicie i gaz łzawiący. Zaatakowano 20 – latka w centrum Chełma
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Centrum Chełma. 20 – latek nocą szedł nocą chodnikiem, kiedy nagle napastnicy obezwładnili go gazem i wciągnęli do jednej z kamienic. Został pobity i okradziony z dokumentów. Jeden z podejrzanych wpadł już w ręce policji.

Reklama

Do zdarzenia doszło we wtorek w nocy na osiedlu Śródmieście w Chełmie. –  Z relacji pokrzywdzonego 20- latka wynika, że szedł on chodnikiem, kiedy w pewnej chwili został obezwładniony gazem. Następnie został wciągnięty na poddasze jednej z kamienic przez nieznanych mu mężczyzn – komentuje asp. Ewa Czyż, rzecznik chełmskich policjantów.

Tam napastnicy pobili go i skradli pieniądze, zegarek i saszetkę z dokumentami i kartami bankomatowymi. Pokrzywdzony oszacował łączną wartość strat na kwotę ponad 12 tysięcy złotych. O całym zdarzeniu powiadomił dyżurnego chełmskiej komendy.

Policjanci zajmujący się tą sprawą ustalili i zatrzymali następnego dnia jednego ze sprawców. Okazał się nim 20- letni chełmianin. – Dzisiaj mężczyzna ten zostanie doprowadzony do prokuratury z wnioskiem o zastosowanie środka zapobiegawczego – dodaje Czyż.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz
 • To pewnie porachunki dealerskie. Wziął dragi w komis i kasy nie oddał. Napastnik dobrze wiedział ile ofiara ma kasy przy sobie.

  No votes yet.
  Please wait...
  • Kryminalne zagadki Chełma 🙂 CSI Chełm

   No votes yet.
   Please wait...
 • Jedno mnie tylko zastanawia… Potfel z kartami i dokumentami warty ponad 12.000? Ach, jeszcze zegarek! Bo raczej tyle w gotówce to trudno upchnąć do portfela? Chyba, że przy kartach nosił ze sobą PIN-y, bo o ile mi wiadomo, to kartą bez PIN-u nie przedstawiają wielkiej wartości? Tylko, że wtedy trzeba mieć jeszcze tyle na koncie… No i ponadto musieli biednemu chłopakowi bandziory opróżnić zaraz po kradzieży konto… No ale może się czepiam? Jak miałem 20 lat, to nie nosiłem nocą ze sobą przedmiotów wartości 12.000, ale może tylko dlatego, że wtedy był w Polsce kryzys, a teraz mamy dobrobyt…. Na koniec pozdrowię cytatem z Tomasza Olbratowskiego: „Błogosławieni ubodzy, alebowiem oni najmniej stracą”.

  No votes yet.
  Please wait...
 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  *

  Reklama