REKLAMA
,
Raz, Dwa, Trzy świętuje 25 – lecie i zagra w ChDK
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Należą do klasyki i znają ich wszyscy. Prostotą i szczerością trafiają do każdego, są uniwersalni. Już w kwietniu zespół Raz, Dwa, Trzy wystąpi na scenie Chełmskiego Domu Kultury i będzie obchodzić 25 – lecie istnienia. 

Reklama

Bez względu na wiek – swój i odbiorcy, potrafią trafić w sedno i uchwycić to coś szczególnego, tu i teraz. Ich utwory mają niesamowitą zdolność pobudzania do rozmowy, otwierają umysł i rozwiązują język. Niewiele zespołów w Polsce może pochwalić się tak bogatą historią wspólnego grania. Razem przeszli długą drogę przez wiele nurtów i stylistyk, od jarocińskiej sceny, po studio im. Agnieszki Osieckiej. Stale imponują wrażliwością, spostrzegawczością i dystansem.

Zespół Raz, Dwa, Trzy wystąpi 10 kwietnia, godz. 18.00 w Chełmskim Domu Kultury. Bilety w cenie 60/70 zł do zakupienia w kasach ChdK lub tutaj. Koncerty z okazji 25 lecia będą okazją do zaprezentowania najbardziej znanych utworów z ich repertuaru, pojawią się także piosenki mniej znane, w nowych odświeżonych aranżacjach.

Wydarzenie Fb

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA