REKLAMA
,
Za brawurę stracił prawko. 107 km/h w terenie zabudowanym
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Policjanci włodawskiej drogówki zatrzymali do kontroli kierującego, który swoim fiatem ducato przekroczył prędkość w terenie zabudowanym o 57 km. 24-letni  mieszkaniec Biłgoraja stracił prawo jazdy.

Reklama

Wczoraj o godz. 11:30 policjanci Ruchu Drogowego zatrzymali do kontroli kierującego samochodem ciężarowym Fiat Ducato. 24-letni mieszkaniec Biłgoraja w terenie zabudowanym w m. Laski Bruskie poruszał się 107 km/h, czyli przekroczył dozwoloną prędkość aż o 57 km. – Za swoje postępowanie został ukarany mandatem karnym w wysokości 400 zł oraz otrzymał 10 punktów karnych. Ponadto zgodnie z obowiązującymi przepisami policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy – komentuje st. post. Elwira Tadyniewicz, rzecznik włodawskich policjantów.

Przypominamy, że kierowca który przekroczy prędkosć w obszarze zabudowanym minimum o 50 km/h straci prawo jazdy na okres 3 miesięcy. Jeżeli będzie nadal prowadzić okres zostanie przedłużony do 6 miesięcy. W przypadku ponownego prowadzenia pojazdów w przedłużonym okresie starosta wyda decyzję o cofnięciu uprawnień do kierowania.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
REKLAMA