REKLAMA
,
Na dwóch kołach na północ Europy. Kolejne spotkanie ChKP
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Stowarzyszenie WeRwA i Galeria Atelier Ryszarda Karczmarskiego zapraszają na 27. spotkanie Chełmskiego Klubu Podróżników z motocyklistą i fotografem Marcinem Jastrzębskim.

Reklama

63.27.32Spotkanie rozpocznie się w piątek 12 lutego o godz. 18.00 w Galerii Atelier przy ul. Lwowskiej 24 i związane będzie z wernisażem wystawy zdjęć Marcina Jastrzębskiego. Nowy gość ChKP na co dzień jest grafikiem komputerowym. Podczas spotkania podzieli się wrażeniami i pokaże zdjęcia, jakie powstały podczas jego motocyklowych wypraw na północ Europy w latach 2010-2014. Samotnie zwiedził wówczas m. in. Rosję, Skandynawię, Szkocję, Islandię i Wyspy Owcze.

– Członkowie chełmskiej grupy motocyklowej Niedźwiedzie Wschodu pokażą zdjęcia i filmiki z Trasy Transfogaraskiej – jednej z najbardziej znanych górskich dróg Europy, zbudowanej w Rumunii za czasów Ceausescu -informuje Grzegorz Gorzyca. Zgodnie z tegorocznym zamysłem wśród publiczności spotkania zostaną rozlosowane upominki – kobiety otrzymają zaproszenia do Jaskini Solnej Barbórka, a motocykliści kosmetyki motocyklowe od Automobilklubu Chełmskiego.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
REKLAMA