REKLAMA
Baner  promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Niezapomniane podróże bez wielkich pieniędzy. Kolejne spotkanie ChKP
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

Stowarzyszenie WeRwA zaprasza na kolejne, 28. spotkanie Chełmskiego Klubu Podróżników Bieluch. Gościem spotkania będzie lublinianka Karolina Zdyb – absolwentka prawa UMCS, backpacerka, miłośniczka poznawania obcych kultur i języków.

DSCN2832Spotkanie rozpocznie się w piątek 19 lutego o godz. 19:00 w kawiarni artystycznej DeCaffencja. Karolina od wielu lat każdą wolną chwilę poświęca na wędrowanie po Polsce i świecie. Stara się podróżować niskobudżetowo, udowadniając, że nie potrzeba wielkich pieniędzy do realizowania swoich marzeń. Jej ukochanym kontynentem jest Afryka. Jest też zafascynowana kulturą krajów Ameryki Południowej oraz Kuby i Jamajki. Uważa, że podróże są świetnym sposobem na kształtowanie swojego charakteru, uczą minimalizmu i szacunku do ludzi oraz do tego, co inne i nie zawsze dla nas zrozumiałe. Podczas spotkania opowie o swoich afrykańskich podróżach po Mali, Namibii, Kenii i Etiopii.

– Dzięki wsparciu spotkania przez Biuro Usług Turystycznych Krystyna i sklep zMaroka.pl wśród publiczności zostaną rozlosowane atrakcyjne, egzotyczne upominki z Czarnego Lądu. Wstęp na imprezę oczywiście wolny – dodaje Grzegorz Gorczyca.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*