REKLAMA
,
Niezapomniane podróże bez wielkich pieniędzy. Kolejne spotkanie ChKP
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Stowarzyszenie WeRwA zaprasza na kolejne, 28. spotkanie Chełmskiego Klubu Podróżników Bieluch. Gościem spotkania będzie lublinianka Karolina Zdyb – absolwentka prawa UMCS, backpacerka, miłośniczka poznawania obcych kultur i języków.

Reklama

DSCN2832Spotkanie rozpocznie się w piątek 19 lutego o godz. 19:00 w kawiarni artystycznej DeCaffencja. Karolina od wielu lat każdą wolną chwilę poświęca na wędrowanie po Polsce i świecie. Stara się podróżować niskobudżetowo, udowadniając, że nie potrzeba wielkich pieniędzy do realizowania swoich marzeń. Jej ukochanym kontynentem jest Afryka. Jest też zafascynowana kulturą krajów Ameryki Południowej oraz Kuby i Jamajki. Uważa, że podróże są świetnym sposobem na kształtowanie swojego charakteru, uczą minimalizmu i szacunku do ludzi oraz do tego, co inne i nie zawsze dla nas zrozumiałe. Podczas spotkania opowie o swoich afrykańskich podróżach po Mali, Namibii, Kenii i Etiopii.

– Dzięki wsparciu spotkania przez Biuro Usług Turystycznych Krystyna i sklep zMaroka.pl wśród publiczności zostaną rozlosowane atrakcyjne, egzotyczne upominki z Czarnego Lądu. Wstęp na imprezę oczywiście wolny – dodaje Grzegorz Gorczyca.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA