REKLAMA
,
Prezydent Fisz zachęca do zainwestowania w zieloną energię
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Prezydent Agata Fisz zaprasza wszystkich mieszkańców Miasta Chełm do wypełniania i składania deklaracji wraz z ankietą uczestnictwa w projekcie dotyczącym wykorzystania odnawialnych źródeł energii.

Reklama

Dofinansowaniem mogą zostać objęte projekty polegające na montażu w budynkach mieszkalnych: kolektorów słonecznych do podgrzewania wody użytkowej lub paneli fotowoltaicznych do produkcji energii elektrycznej w systemie zamkniętym. Deklarację wraz z ankietą mogą złożyć osoby fizyczne zamieszkujące na terenie Miasta Chełm, będące właścicielem/współwłaścicielem/użytkownikiem wieczystym budynku mieszkalnego zlokalizowanego na terenie Miasta Chełm. Jak informuje Urząd Miasta Chełm dopuszcza się złożenie tylko jednej deklaracji wraz z ankietą na jeden dom mieszkalny, w której Właściciel wybiera tylko jeden rodzaj instalacji – kolektor słoneczny lub panel fotowoltaiczny. Wszystkich zainteresowanych mieszkańców przed jej wypełnieniem wraz z ankietą proszę o zapoznanie się z Regulaminem naboru.

Wypełnioną Deklarację wraz z ankietą należy złożyć w Wydziale Rozwoju, Promocji i Współpracy z Zagranicą Urzędu Miasta Chełm (II piętro, pok. 24A) w terminie do dnia 4 marca 2016 r. w godzinach pracy urzędu. Deklaracja wraz z ankietą złożona po terminie nie będzie brana pod uwagę. W przypadku jakichkolwiek problemów z wypełnieniem Deklaracji wraz z ankietą należy kontaktować się z Wydziałem Rozwoju, Promocji i Współpracy z Zagranicą Urzędu Miasta Chełm, pod numerem telefonu 82 564 33 08.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA