REKLAMA
,
Targi Weselne już za nami! – Fotorelacja
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

W Hotelu Kozak już po raz drugi odbyły się Weselne Drzwi Otwarte. Impreza zorganizowana z myślą o tych, którzy w najbliższym czasie planują stanąć na ślubnym kobiercu cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem.

Reklama

Branża ślubno-weselna jest specyficzna a klienci nietypowi, bo bardzo wymagający. Tego typu impreza to miejsce bezpośredniego kontaktu z klientami docelowymi – narzeczonymi i ich rodzinami. Kilkunastu wystawcom udało się stanąć na wysokości zadania. Przyszli nowożeńcy zapoznali się z najnowszymi trendami panującymi w modzie ślubnej oraz z ofertami m.in. salonów kosmetycznych, fotograficznych, salonów sukien ślubnych i garniturów, kwiaciarni, restauracji, hotelu, jubilerów czy cukierników. Zaprezentowano szereg produktów, usług i nowoczesnych rozwiązań związanych z branżą ślubną, począwszy od modnych kreacji po usługi związane zarówno z przygotowaniem ceremonii zaślubin, jak i uroczystości weselnych. Wystawcy poznali oczekiwania, opinie oraz, co najważniejsze, nawiązali bezpośredni kontakt z klientami.

Tego typu imprezy wciąż cieszą się dużą popularnością. Mamy nadzieję, że za rok organizator – Hotel Kozak, zaprosi nas na kolejna tego typu imprezę. Teraz jednak zapraszamy do obszernej fotorelacji.

Zdjęcia: Hotel Kozak

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA