REKLAMA
,
Cykliści będą topić marzannę. Już po raz siódmy
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Tradycyjnie, już po raz siódmy Chełmska Grupa Rowerowa zaprasza wszystkich mieszkańców Chełma i okolic na Topienie Marzanny z Niedźwiedziem oraz na Rowerowy Dzień Kobiet.

Reklama

Organizatorzy poza tradycyjnym pożegnaniem zimy i utopieniem Marzanny w Uherce pragną uczcić Święto Kobiet i z tego też tytułu obdarować Panie rowerowymi gadżetami . W trakcie rajdu przewidziany jest posiłek gorący oraz gry, konkursy i zabawy dla najmłodszych ale nie tylko.

Impreza rozpocznie się 20 marca o godz. 12:00 na Placu Łuczkowskiego, a zakończy się nad zalewem Żółtańce ok. godz. 14.30 (trasa 5 km + gry i zabawy). – W związku z tym, że impreza jest skierowana przede wszystkim do dzieci, informujemy, że zabezpieczymy powrót do domu najmłodszych uczestników, zapewniając opiekę przy niebezpiecznych skrzyżowaniach ulic. Dzieci przeprowadzimy do początku ścieżki rowerowej w Parku XXX – lecia naprzeciwko Hotelu Kamena – informuje Artur Juszczak  z ChGL.

Kształt rajdu ze względu na warunki atmosferyczne może ulec modyfikacji, wszystkie te i inne informacje będą na bieżąco opisywane na stronie internetowej ChGR .

12837604_1234551039907739_1892246355_o

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA