REKLAMA
Baner promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Mariusz Matera na scenie ChdK. To będzie wyjątkowy benefis!
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

– Jak biczem trzasnął, minęło 40 lat odkąd postawiłem pierwsze kroki na scenie – komentuje Mariusz Matera, który zaprasza na swój wyjątkowy benefis do Chełmskiego Domu Kultury. 

Reklama

Jak komentuje artysta, przez ten okres miał ogromną przyjemność zaśpiewać z wieloma fantastycznymi muzykami i zespołami. – Teraz dzięki inicjatywie Stowarzyszenia na rzecz osób potrzebujących „Przytulisko”, a ściślej dzięki Marianowi Lackowskiemu, będziecie mieli okazję zobaczyć i posłuchać większości z nich – dodaje Matera.

Wyjątkowy Benefis Mariusz Matery odbędzie się już 7 kwietnia w sali widowiskowej CHDK. Zagrają m.in. Rdza, Nienasycenie, Meffis, DeckOver, Szalom Chełm, VOX. Gościnnie wystąpią również Teatr Piosenki Młyn, Jarek i Anna Lackowscy, Jarosław Buczek z Piotrem Bzowskim, Lech Błazucki, Anna Kostkiewicz, Marlena Stangryciuk Natalia Kramek.

Wydarzenie Facebook

Poprowadzenia podjęli się dziennikarze Polskiego Radia – Ewa Dados i Ryszard Majewski. Bilety w cenie 30 zł do nabycia w CHDK. Całkowity dochód będzie przeznaczony dla potrzebujących, podopiecznych „Przytuliska”. 

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz
 • Brawo Mariusz!!!!

  No votes yet.
  Please wait...
 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  *

  Reklama