REKLAMA
,
Chełmscy policjanci CBŚP zatrzymali handlarzy narkotyków
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Policjanci CBŚP z Chełma zabezpieczyli 2,5 kilograma kokainy, kilogram marihuany, 158 tabletek ekstazy i 12 tysięcy papierosów. Funkcjonariusze zatrzymali w Warszawie 26 – letniego Huberta W. i 30 – letnią Tamarę S. w momencie transakcji narkotykowej.

Reklama

Policjanci CBŚP z Chełma zorganizowali w Warszawie zasadzkę i zatrzymali dwie osoby. Hubert W. (26l .) i Tamara S. (30 l.) wpadli na „gorącym uczynku” podczas transakcji narkotykowej, do której doszło w Śródmieściu.

– Policjanci zabezpieczyli przy mężczyźnie kilka gramów kokainy. Po tym ustalili, że 26-latek może mieć znaczne ilości narkotyków w wynajmowanym mieszkaniu. Nie pomylili się. W lokalu był magazyn, w którym funkcjonariusze zabezpieczyli 2,5 kilograma kokainy, ponad kilogram marihuany i tabletki ekstazy – komentuje asp. Ewa Czyż, rzecznik chełmskich policjantów.

68-87401

Podczas przeszukania miejsca zameldowania mężczyzny, funkcjonariusze zabezpieczyli śladowe ilości narkotyków, ale również i blisko 12 tys. papierosów bez polskich znaków akcyzy. Wartość zabezpieczonych środków psychotropowych i odurzających przekracza 700 tys. zł. Hubert W. usłyszał w prokuraturze zarzuty, za które grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Sprawa ma charakter rozwojowy.

Napisz komentarz
 • ehhh szkoda prochów 🙁

 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  *

  Reklama
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  Jutro radni uchwalą budżet
  AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
  Budżet (coraz mniej) obywatelski
  Budżet (coraz mniej) Obywatelski
  Rośnie dług Chełma
  Rośnie dług Chełma
  Ostrożnie na Obłońskiej!
  Ostrożnie na Obłońskiej!
  Katastrofa dopiero przed nami?
  Katastrofa dopiero przed nami?
  REKLAMA