REKLAMA
,
Będą wybierać Młodzieżowego Lidera
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

W tym roku po raz drugi zostaną wybrani Młodzieżowi Liderzy. Pierwsza edycja konkursu zainicjowanego przez Stowarzyszenie WeRwA odbyła się dwa lata temu.

Reklama

W ramach konkursu współorganizowanego przez Urząd Miasta Chełm i Młodzieżową Radę Miasta Chełm wybierani są uczniowie wyróżniający się w dziedzinach nauki, sportu, wolontariatu, kultury oraz wszelkiej innej pozytywnej aktywności młodzieży chełmskich szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

Każda szkoła ma prawo zgłosić dwóch uczniów, a klub sportowy i stowarzyszenie jednego. Należy się śpieszyć, gdyż termin zgłoszeń upływa 28 kwietnia br. Konkurs jest dwuetapowy. – W pierwszym etapie specjalna kapituła zweryfikuje otrzymane ankiety kandydatów i na ich podstawie zakwalifikuje maksymalnie siedem osób z każdej kategorii (szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych) do drugiego etapu. Tam każdy z finalistów będzie miał cztery minuty by w dowolny sposób jak najlepiej zaprezentować się przed członkami kapituły – komentuje Grzegorz Gorczyca.

Przewodniczącym kapituły jest Augustyn Okoński, a członkami Elżbieta Bajkiewicz-Kaliszczuk, Anna Gorczyca, Monika Mojsym-Kowalska, Barbara Nizio, Urszula Błaziak, Marian Sikorski, Edyta Chudoba i Nikoleta Kalińska. Laureaci otrzymają tytuły ,,Młodzieżowy Lider ‚2016″ oraz nagrody ufundowane przez Prezydent Miasta Chełm i sponsorów.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
REKLAMA