REKLAMA
,
Ze studia Accantus na scenę ChDK. Recital Adriana Wiśniewskiego
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Musicalowe hity w wykonaniu genialnego aktora Adriana Wiśniewskiego, czekają na wszystkich tych, którzy odwiedzą Chełmski Dom Kultury w połowie maja.

Reklama

Na scenie ChDK  usłyszymy piosenki z musicali „Skrzypek na dachu”, „Hair”, „New York, New York”, „Jekyll and Hyde”, „Alladyn”. W repertuarze znajdą się też utwory kabaretowe i szlagiery muzyki rozrywkowej. Zatem każdy bez względu na wiek znajdzie coś dla siebie. Adrian Wiśniewski jest filarem studia muzycznego ACCANTUS, które ma ogromną grupę fanów. Od października jest pedagogiem Chełmskiej Akademii Musicalowej!

To wszystko już  14 maja o godz. 19.00. Bilety w cenie 30 zł do zakupienia w kasie ChdK

Adrian Wiśniewski – Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. L. Solskiego w Krakowie, na Wydziale Aktorskim ze specjalizacją wokalno-estradową. Zagrał w dwóch przedstawieniach dyplomowych w reż. Wojciecha Kościelniaka: rolę Demetriusza w „Śnie Nocy Letniej. Trans-Operze” oraz Józefa K. w „Procesie – spektaklu muzycznym”. W pracy nad „Procesem” pełnił również funkcję asystenta reżysera. Zadebiutował na deskach Teatru Muzycznego Capitol we Wrocławiu, gdzie zagrał Hipolita w „Idiocie” w reż. W. Kościelniaka, ponadto współpracował z Gliwickim Teatrem Muzycznym, Teatrem Nowym w Poznaniu oraz Teatrem Narodowym w Warszawie. Obecnie współpracuje ze Studiem ACCANTUS oraz Teatrem Rampa w Warszawie. Na swoim koncie ma epizody w serialach (m.in.) „M jak Miłość”, „Klan”, „Na dobre i na złe”, „Pierwsza miłość”. Prowadzi również zajęcia i warsztaty aktorskie w Bemowskim Centrum Kultury, w Chełmskim Domu Kultury (Chadek Musical Academy), Teatrze Muzycznym „Tintilo” oraz na Obozach Artystycznych i warsztatach MUSICALOWO.PL, których jest współtwórcą.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Na Pokrówkę z przeszkodami
Na Pokrówkę z przeszkodami
Rocznicowy prezent prezydenta
Rocznicowy prezent prezydenta
Przyspieszcie - apelują przedsiębiorcy i Organizacje pozarządowe
Przyspieszcie – apelują przedsiębiorcy i organizacje pozarządowe
Będzie nowy wiceprezydent?
Będzie nowy wiceprezydent?
Będzie nowy wiceprezydent?
Miasto rusza do walki z wirusem
REKLAMA