REKLAMA
,
Poznaliśmy „Społecznika Roku 2016”. Laureatką została Marzena Kwiatek
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Rada Działalności Pożytku Publicznego Miasta Chełm ogłosiła tegorocznego laureata „Społecznika Roku”. W tym roku laureatką została Marzena Kwiatek, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 10 w Chełmie.

Reklama

12079673_1056856934364615_5189715129115967929_nCelem tego konkursu jest nagrodzenie osoby działającej na rzecz dobra wspólnego w organizacjach pozarządowych, grupach nieformalnych przy organizacjach pozarządowych oraz placówkach samorządu lokalnego działających we wszystkich sferach życia społecznego. Społecznik roku to osoba, która działa na rzecz „zmian”, walczy z problemami społecznymi i jest pomysłodawcą różnych inicjatyw społecznych. W tym roku tytuł przyznano Marzenie Kwiatek, dyrektorowi Szkoły Podstawowej nr 10 w Chełmie i nie jest to pierwsza nagroda dla chełmianki.

Jeszcze niedawno otrzymała nagrodę „Ubi Caritas”, przyznawaną przez Caritas Polska. Statuetkę odebrała podczas grali zorganizowanej z okazji 25 – lecia Caritas. Z działalnością Caritas związana jest od 2000 roku, wtedy też założyła Szkolne Koło Caritas, jedno z pierwszych w Archidiecezji Lubelskiej. Pani Marzena związana jest również z chełmską grupą PaT (Profilaktyka a Ty), która zajmuje się przygotowaniem programów edukacyjno – profilaktycznych, podczas których odbywają się prezentacje teatralne przygotowane przez społeczność PaT.

Redakcja portalu serdecznie gratuluje!

Fot. Caritas Archidiecezji Lubelskiej Fb

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA