REKLAMA
Baner promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Wypadek 15 – letniego motocyklisty. Uprawnień nie miał, a motor zabrał rodzicom
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

Wczoraj w miejscowości Wyryki doszło do wypadku drogowego. Kierujący motocyklem 15 – latek, nie zachował należytej ostrożności podczas wyprzedzania samochodu dostawczego i w efekcie motocyklista przewrócił się doznając licznych obrażeń ciała. 

Reklama

Do zdarzenia doszło wczoraj tuż przed 21 w miejscowości Wyryki. Policjanci wstępnie ustalili, że 15-letni motocyklista mieszkaniec gm. Wyryki nie zachował należytej ostrożności podczas wykonywania manewru wyprzedzania samochodu dostawczego m-ki Lublin kierowanego przez 42 – latka, jadącego wraz z pasażerem.

– W efekcie 15-latek przewrócił się doznając licznych obrażeń ciała. Chłopiec został przetransportowany do szpitala w Lublinie. Z ustaleń policjantów wynikało, że 15 – latek nie posiadał uprawnień do kierowania, a motocykl wziął bez wiedzy i zgody rodziców. Ponadto pojazd, którym się poruszał był niezarejestrowany i nie posiadał ubezpieczenia – komentuje Elwira Tadyniewicz, rzecznik włodawskich policjantów.

Kierujący samochodem m-ki Lublin nie posiadał przy sobie dowodu rejestracyjnego, zaś pojazd aktualnych badań technicznych. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że obydwaj kierujący nie znajdowali się pod działaniem alkoholu. Teraz policjanci będą wyjaśniać wszystkie szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz
 • no ciekawe jak ta sprawa sie zakończy. liczę na to że chłopiec wyjdzie cało z tego. ale to że dwa pojazdy bez ważnych dokumentów się zderzyły to już jaja

  No votes yet.
  Please wait...
 • Nie piszcie o 15latku bez kwitów, że to motocyklista bo stawiacie nas w złym świetle…

  No votes yet.
  Please wait...
 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  *

  Reklama