REKLAMA
Baner  promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Już po raz trzeci, miłośnicy biegania z całej Polski przyjadą do Chełma
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

Ponad pół tysiąca sportowców weźmie udział w 3. Półmaratonie Chełmskim, który odbędzie się pod koniec maja. Na listach startowych znajdują się m.in. zawodnicy z Lublina, Warszawy, Krakowa, a nawet Gdyni.

Trasa biegu będzie prowadziła ulicami miasta Chełm i ścieżkami rowerowymi. Każdy z zawodników otrzyma pamiątkową koszulkę, medal okolicznościowy, posiłek regeneracyjny na mecie, a także będzie miał zapewniony profesjonalny pomiar czasu. Najlepsi zostaną wyróżnieni pucharami i nagrodami, a wśród wszystkich uczestników biegu zostanie wylosowana nagroda specjalna – skok spadochronowy w tandemie. 

Wraz z 3.Półmaratonem Chełmskim odbędzie się bieg towarzyszący na dystansie 5 km, który może bez większego wysiłku pokonać każdy, nawet poczatkujący biegacz. Organizatorzy przewidują, że w biegach weźmie udział ok. 500 osób z całej Polski. Na listach startowych znajdują się m.in. zawodnicy z Lublina, Warszawy, Krakowa, a nawet Gdyni.

Dodatkowo w Parku Miejskim w Chełmie będą odbywały się imprezy towarzyszące z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka, w tym biegi dla dzieci i młodzieży, gry i zawody z nagrodami oraz wiele dodatkowych atrakcji i akcji promujących różne formy aktywności fizycznej i zdrowy tryb życia.

3PW_CH_banner_800x435

3. Półmaraton Chełmski | 29.maja 2016 r. o godz. 10.00

(Park Miejski). | Długość trasy: 21,097 km.

Organizatorzy zachęcają mieszkańców naszego miasta (i nie tylko) do wyjścia na ulice i dopingowania zawodników. Najlepiej zorganizowane „strefy kibica” zostaną nagrodzone zaproszeniami na przepyszną pizzę od jednego ze sponsorów imprezy.

Więcej informacji, regulaminy i zapisy i trasa biegów na www.chelmbiega.pl

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*