REKLAMA
,
Kilometry Caritas w Chełmie. 29 maja wielki finał
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Kilometry Caritas w Chełmie to niezwykła impreza na której nie może Was zabraknąć! 29 maja w Parku Miejskim w Chełmie podczas 3.Półmaratonu Chełmskiego, Caritas Archidiecezji Lubelskiej podejmie IV próbę pobicia Rekordu Guinnessa na najdłuższy odcinek ułożony z jednozłotówek.

Reklama

Próba bicia rekordu zacznie się o godzinie 10 – razem z uczestnikami półmaratonu. Ponadto wówczas odbędzie się również Dzień Dziecka.

Jak podkreślają organizatorzy imprezy – będzie to wyjątkowa okazja, by pomóc drugiemu człowiekowi przy okazji świetnie się bawiąc. Każda złotówka zostanie przeznaczona na działalność Caritas na rzecz potrzebujących. W najbliższą niedzielę, razem z mieszkańcami naszego miasta rekord będzie biła cała Polska!

O 15 odbędzie się wyjątkowy koncert – specjalnie dla nas z Warszawy przyjedzie Sienna Gospel Young.

Nasza akcja to nie tylko próba pobicia Rekordu Guinnesa, to przede wszystkim kampania charytatywna, w której najważniejszy jest potrzebujący człowiek. Bez Was nie miałaby sensu! Do zobaczenia 29 maja w Parku Miejskim w Chełmie – zachęcają organizatorzy.

Kilometry Caritas w Chełmie – zobacz instrukcję przyklejania złotówki!

Na jeden metr składa się 44 monety jednozłotowe. Każdy z Was może przynieść na finał swój metrowy odcinek i w ten sposób włączyć się do akcji bicia rekordu „Kilometry Caritas w Chełmie”.

Organizatorzy tej niezwykłej imprezy w Parku Miejskim przewidzieli mnóstwo konkursów, pokazy sportowe, pokazy artystyczne oraz gry i zabawy dla całych rodzin. Wszystko z okazji Chełmskiego Półmaratonu i obchodów Dnia Dziecka.

Zapraszamy do Parku Miejskiego w najbliższą niedzielę – 29.05.2016 – Kilometry Caritas w Chełmie startują o godzinie 10!

Napisz komentarz
 • Byłam w Warszawie na koncercie i słyszałam te dzieciaki. Trzy piosenki, ale super. Warto przyjść i ich posłuchać.

 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  *

  Reklama
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  Budżet (coraz mniej) obywatelski
  Budżet (coraz mniej) Obywatelski
  Rośnie dług Chełma
  Rośnie dług Chełma
  Ostrożnie na Obłońskiej!
  Ostrożnie na Obłońskiej!
  Katastrofa dopiero przed nami?
  Katastrofa dopiero przed nami?
  Wyboista droga do sprzedaży MPEC
  Wyboista droga do sprzedaży MPEC
  REKLAMA