REKLAMA
,
A może trochę Londynu w Chełmie?
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Z zamiłowania jest fotografem, ale pracuje jako nauczyciel plastyki. Nie stroni od fotografii przyrodniczej i reporterskiej, o czym świadczy jej wystawa pt. „Street of London”. Zdjęcia Grażyny Hankiewicz będzie można podziwiać w MDK już od przyszłego tygodnia.

Reklama

Młodzieżowy Dom Kultury w Chełmie zaprasza na otwarcie wystawy fotografii Grażyny Hankiewicz pt. „Street of London”, które odbędzie się 6 czerwca o godz. 18:00 w Galerii na Górce w Młodzieżowym domu Kultury ul. Pocztowa 41.

Grażyna Hankiewicz jest nauczycielką plastyki w Zespole Szkół w Białce k/Radzynia Podlaskiego. Z zamiłowania jest fotografem, uprawia głównie fotografię społeczną. Brała udział w wystawach, indywidualnych, zbiorowych, plenerach fotograficznych w Polsce i zagranicą. Jej zdjęcia prezentowane były w wydawnictwach albumowych, kalendarzach, folderach i innych ogólnopolskich periodykach. Członek Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Nauczycieli Plastyków, a także Grupy Twórczej Motycz, Radzyńskiego Klubu Fotograficznego KLATKA.

PLAKAT

Napisz komentarz
 • Uważajmy z promocją Londynu w Chełmie,bo jeszcze ekipa nieudaczników ,albo inne cymbały wymyślą metro od super stoku narciarskiego,pod Uherką,Górką i prawie nieczynnym Dworcem PKP Chełm Główny,aż do super strefy ekonomicznej.

 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  *

  Reklama
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  Jutro radni uchwalą budżet
  AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
  Budżet (coraz mniej) obywatelski
  Budżet (coraz mniej) Obywatelski
  Rośnie dług Chełma
  Rośnie dług Chełma
  Ostrożnie na Obłońskiej!
  Ostrożnie na Obłońskiej!
  Katastrofa dopiero przed nami?
  Katastrofa dopiero przed nami?
  REKLAMA