REKLAMA
Baner promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
A może trochę Londynu w Chełmie?
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Z zamiłowania jest fotografem, ale pracuje jako nauczyciel plastyki. Nie stroni od fotografii przyrodniczej i reporterskiej, o czym świadczy jej wystawa pt. „Street of London”. Zdjęcia Grażyny Hankiewicz będzie można podziwiać w MDK już od przyszłego tygodnia.

Reklama

Młodzieżowy Dom Kultury w Chełmie zaprasza na otwarcie wystawy fotografii Grażyny Hankiewicz pt. „Street of London”, które odbędzie się 6 czerwca o godz. 18:00 w Galerii na Górce w Młodzieżowym domu Kultury ul. Pocztowa 41.

Grażyna Hankiewicz jest nauczycielką plastyki w Zespole Szkół w Białce k/Radzynia Podlaskiego. Z zamiłowania jest fotografem, uprawia głównie fotografię społeczną. Brała udział w wystawach, indywidualnych, zbiorowych, plenerach fotograficznych w Polsce i zagranicą. Jej zdjęcia prezentowane były w wydawnictwach albumowych, kalendarzach, folderach i innych ogólnopolskich periodykach. Członek Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Nauczycieli Plastyków, a także Grupy Twórczej Motycz, Radzyńskiego Klubu Fotograficznego KLATKA.

PLAKAT

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz
 • Uważajmy z promocją Londynu w Chełmie,bo jeszcze ekipa nieudaczników ,albo inne cymbały wymyślą metro od super stoku narciarskiego,pod Uherką,Górką i prawie nieczynnym Dworcem PKP Chełm Główny,aż do super strefy ekonomicznej.

  No votes yet.
  Please wait...
 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  *

  Reklama