REKLAMA
Baner  promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Agata Kulesza gościem „Seansu z Gwiazdą”
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Czas na kolejny „Seans z Gwiazdą” w CKF Zorza. Po projekcji filmu „Moje córki krowy” spotkamy się z Agatą Kuleszą, jedną z najciekawszych polskich aktorek filmowych i teatralnych.

Reklama

Spotkanie odbędzie się 5 czerwca o godz. 17:00. Bilety w cenie 25 zł. Na prośbę Agaty Kuleszy cały dochód z imprezy przeznaczony zostanie na stypendia dla uzdolnionej młodzieży z Klubu Tańca Towarzyskiego TAKT CHDK i Chadek Musical Academy.

Agata Kulesza na ekranie zadebiutowała w 1993 roku w obrazie „Goodbye Rockefeller”. W 1994 roku ukończyła z wyróżnieniem PWST w Warszawie. Popularność zdobyła dzięki serialom „Pensjonat pod Różą”i „Hela w opałach”. Za tytułową kreację w dramacie „Róża” Wojciecha Smarzowskiego otrzymała nagrodę Orła, stając się jedną z najpopularniejszych aktorek w kraju. Światowy rozgłos przyniosła jej rola Wandy Gruz w „Idzie” Pawła Pawlikowskiego. Razem z reżyserem i partnerującą jej na ekranie Agatą Trzebuchowską, pojawiła się w Los Angeles, zdobywając pierwszego w historii Polskiego kina Oscara za najlepszy film nieanglojęzyczny.

W obrazie Kingi Dębskiej Moje córki krowy, Agata Kulesza wciela się w rolę Marty, rozwiedzionej gwiazdy telenoweli drugiej kategorii. Pomimo sławy i pieniędzy wciąż nie może ułożyć sobie życia.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama