REKLAMA
,
Agata Kulesza gościem „Seansu z Gwiazdą”
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Czas na kolejny „Seans z Gwiazdą” w CKF Zorza. Po projekcji filmu „Moje córki krowy” spotkamy się z Agatą Kuleszą, jedną z najciekawszych polskich aktorek filmowych i teatralnych.

Reklama

Spotkanie odbędzie się 5 czerwca o godz. 17:00. Bilety w cenie 25 zł. Na prośbę Agaty Kuleszy cały dochód z imprezy przeznaczony zostanie na stypendia dla uzdolnionej młodzieży z Klubu Tańca Towarzyskiego TAKT CHDK i Chadek Musical Academy.

Agata Kulesza na ekranie zadebiutowała w 1993 roku w obrazie „Goodbye Rockefeller”. W 1994 roku ukończyła z wyróżnieniem PWST w Warszawie. Popularność zdobyła dzięki serialom „Pensjonat pod Różą”i „Hela w opałach”. Za tytułową kreację w dramacie „Róża” Wojciecha Smarzowskiego otrzymała nagrodę Orła, stając się jedną z najpopularniejszych aktorek w kraju. Światowy rozgłos przyniosła jej rola Wandy Gruz w „Idzie” Pawła Pawlikowskiego. Razem z reżyserem i partnerującą jej na ekranie Agatą Trzebuchowską, pojawiła się w Los Angeles, zdobywając pierwszego w historii Polskiego kina Oscara za najlepszy film nieanglojęzyczny.

W obrazie Kingi Dębskiej Moje córki krowy, Agata Kulesza wciela się w rolę Marty, rozwiedzionej gwiazdy telenoweli drugiej kategorii. Pomimo sławy i pieniędzy wciąż nie może ułożyć sobie życia.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
REKLAMA