REKLAMA
,
Polityk .Nowoczesnej spotka się z mieszkańcami Chełma
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Adam Szłapka, poseł na Sejm z ramienia .Nowoczesnej przyjedzie do Chełma, by spotkać się z mieszkańcami miasta. Spotkanie poświęcone będzie m.in. kryzysowi wokół Trybunału Konstytucyjnego i nowej ustawie antyterrorystycznej.

Reklama

Adam Szłapka pełni funkcję Sekretarza Generalnego .Nowoczesnej i pracuje w Komisji Spraw zagranicznych oraz Komisji do Spraw Służb Specjalnych. Przynależy również do zespołów parlamentarnych Przeciwdziałania Mowie Nienawiści i Ochrony Praw Człowieka, do spraw wolontariatu i organizacji pozarządowych oraz Parlamentarnego Zespołu Surowców i Energii.

MG_4529-1038x692

Z chełmianami rozmawiać będzie m.in. na temat aktualnej sytuacji politycznej w kraju,  znaczeniu sprawnego funkcjonowania Trybunału Konstytucyjnego dla zwykłego obywatela, nowej Ustawie antyterrorystycznej oraz współpracy międzynarodowej ze szczególnym uwzględnieniem sąsiedztwa z Ukrainą. Przewidziana jest również dyskusja. Spotkanie odbędzie się 13 czerwca o godz. 17:30  w sali konferencyjnej Hotelu Kozak (ul. Hrubieszowska 37 | 1 piętro).

Obecnie na terenie województwa lubelskiego .Nowoczesna liczy około dwustu członków. – Cały czas jesteśmy w trakcie budowania struktur. Mamy koła w Chełmie, Zamościu, Białej Podlaskiej, Łukowie, Puławach, Kraśniku, Radzyniu Podlaskim oraz sześć kół dzielnicowych w Lublinie – komentuje Urszula Żbikowska, pełnomocnik ruchu w Chełmie. Całkiem niedawno swoje biuro poselskie w Zamościu otworzyła posłanka Kornelia Wróblewska.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA