REKLAMA
,
W centrali NFZ o chełmskim szpitalu
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

O sytuacji chełmskiego szpitala i warunkach leczenia pacjentów w regionie, dyskutowali lokalni politycy z Chełma. Ich spotkanie odbyło się pod koniec lipca w siedzibie Centrali Narodowego Funduszu Zdrowia w Warszawie.

Reklama

W spotkaniu, które odbyło się 26 lipca 2016 r. w warszawskiej centrali NFZ, uczestniczyła Posłanka Beata Mazurek oraz doradca Ministra Zdrowia – Jakub Banaszek. Oboje byli gośćmi p.o. Prezesa NFZ Andrzeja Jacyna.

– Omawialiśmy sytuację chełmskiego szpitala, także w kontekście dotychczasowego zawierania umów z funduszem – komentuje Jakub Banaszek. Jak przyznaje, 1,5 – godzinna rozmowa była okazją do porównania chełmskiego szpitala na tle innych lecznic w naszym regionie i wysokości przyznanego kontraktu. Prezes Jacyna został też poinformowany o zmianach w SPWSS w Chełmie, które przyczyniły się do poprawy sytuacji ekonomicznej placówki.

– W związku z planowaną reformą, która została ogłoszona w dniu spotkania. poruszyliśmy temat nadchodzących zmian w sektorze zdrowia i kwestię poprawy leczenia pacjentów na przykładzie województwa lubelskiego. Omawialiśmy też przyszłość NFZ oraz AOS – dodaje doradca MZ.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz
 • Być może sytuacja ekonomiczna szpitala się poprawiła, ale pacjentów się pogorszyła. Będąc ostatnio na SORze, doswiadczyłam natychmiastowej pomocy, lekarz mi uświadomił, że na taką pomoc to on ma 24godziny i wcale nie musi się śpieszyć, a ja pomyślałam wtedy o firmie…….Łukowca.

  No votes yet.
  Please wait...
 • I znowu pani Mazurek interesuje się Chełmem jak można coś ugrać. Ciekawe co tym razem? wepchnąć kolegę na fotek ordynatora ?

  No votes yet.
  Please wait...
 • Banaszek doradca ministra zdrowia lol hahaha

  No votes yet.
  Please wait...
 • Jacy politycy?

  No votes yet.
  Please wait...
 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  *

  Reklama
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  Jutro radni uchwalą budżet
  AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
  Budżet (coraz mniej) obywatelski
  Budżet (coraz mniej) Obywatelski
  Rośnie dług Chełma
  Rośnie dług Chełma
  Ostrożnie na Obłońskiej!
  Ostrożnie na Obłońskiej!
  Katastrofa dopiero przed nami?
  Katastrofa dopiero przed nami?
  REKLAMA