REKLAMA
,
30. Finał WOŚP w Chełmie. PROGRAM
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

„Przejrzyj na oczy” – to hasło 30. finału WOŚP. W niedzielę, 30 stycznia, w całej Polsce i wielu krajach świata swój koncert zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Także w Chełmie. Zobacz program.

Reklama
Patronem działań w naszym mieście jest prezydent Chełma Jakub Banaszek. Głównymi sponsorami chełmskiego sztabu są od lat firmy Azart Jana Kwiatkowskiego i MELIX Zbigniewa Milewskiego. Ważnym partnerami są Galeria Chełm i firma SUNgraf. Chełmskiemu sztabowi przewodzi Grzegorz Gorczyca.

Tegoroczna zbiórka trafi na wsparcie oddziałów i pododdziałów okulistyki dziecięcej w polskich szpitalach. Po to, by zapewnić małym pacjentom najwyższe standardy diagnostyki i leczenia wzroku.

Chełmski sztab WOŚP  właśnie ogłosił

program wydarzeń.

Turniej siatkarski – 22 stycznia

 
Turniej „Chełmscy siatkarze – Wielkiej Orkiestrze” przeznaczony jest dla drużyn złożonych z zawodników-amatorów. Organizatorem jest Chełmskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej. Turniej rozpocznie się o godz. 9:00 w Miejskiej Hali Sportowej. Zasady uczestnictwa i zgłoszenia są dostępne w Chełmskie TKKF pod numerem telefonu 82 5651026. Oprócz emocji sportowych, można liczyć na emocje związane z licytacją różnych przedmiotów i usług.
 

Turniej piłkarski – 23 stycznia

 
W turnieju ,,Gramy razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy” udział wezmą zespoły złożone z zawodników oraz zawodniczek urodzonych w latach 2007-2010 (w liczbie od 8 do 12 osób). Zapisy oraz szczegóły dotyczące uczestnictwa pod nr telefonów 500-220-320 oraz 503-043-768. Organizatorami są UKS Niedźwiadek i Mosir Chełm.
 

Radio Bon Ton dla WOŚP na 104,9 FM! – 28-30 stycznia

 
Tradycyjna licytacja fantów odbędzie się na antenie chełmskiej rozgłośni w piątek, sobotę i niedzielę, w godz. 10:00-14:00.
Będzie można wylicytować m.in. prestiżowe złote serduszka, kursy na prawo jazdy, przelot paralotnią, unikatowe fotele, vouchery na tatuaż, pokaz tańców, wośpowe gadżety z podpisami Jurka Owsiaka, kulig i seans saunowy oraz … kawałek deptaka!
 

Gramy bo lubimy! – 28 stycznia

 
Koncert rozpocznie się o godz. 17:00 w sali koncertowej Państwowa Szkoła Muzyczna im. Ignacego Paderewskiego w Chełmie przy ul. Hrubieszowskiej. Wystąpią uczniowie, nauczyciele, absolwenci oraz zaproszeni goście. W programie muzyka nie tylko poważna, świąteczna, ale też rozrywkowa. Koncert organizuje PSM, wstęp za datek do puszki.
 

Powiatowy Turniej Zapaśniczy – 29 stycznia

 
Rozpocznie się o godz. 9:00 w Miejskiej Hali Sportowej. Wystartują w młodzi zawodnicy, nasze nadzieje na sukcesy w kolejnych kategoriach wiekowych. Organizatorem jest Piotr Jabłoński.
 

Moto Orkiestra w Galerii Chełm – 29 stycznia

 
Impreza odbędzie się w godz. 10:00-14:00 na parkingu oraz wewnątrz Galerii Chełm. Będzie to pokaz samochodów sportowych, zabytkowych, amerykańskich i służb ratowniczych. Będzie widowiskowy pokaz działań ratowniczych w miejscu symulowanego wypadku drogowego, mistrzostwa Chełma w przeciąganiu samochodu, finał malowania „najbardziej wośpowego samochodu”, oferta chełmskich firm motoryzacyjnych, nauka pierwszej pomocy, mnóstwo konkursów z ciekawymi nagrodami oraz wiele innych atrakcji.
Chętni będą mogli wziąć udział w akcji „CHEŁMianie w HEŁmie”, czyli po wrzuceniu datka do puszki, zrobić sobie zdjęcie w metalowym nakryciu głowy.
 

„Młodzi artyści dla WOŚP” – 29 stycznia

 
Koncert rozpocznie się o godz. 14:00 w sali widowiskowej Chełmski Dom Kultury. Wystąpią dziecięce i młodzieżowe formacje wokalne i taneczne z: Estrada Dziecięca (godz. 14:00), Chadeku (15:00) i Młodzieżowy Dom Kultury w Chełmie (16:00). Będzie można podziwiać wielu młodych, ale już utytułowanych artystów.
W przerwach zaplanowano licytacje różnych ciekawych przedmiotów i usług. Ten barwny koncert będzie można zobaczyć za wrzutkę do orkiestrowej puszki.
 

WOŚP FOLK MEETING – 29 stycznia

 
Koncert rozpocznie się o godz. 18:30 w sali widowiskowej Chadeku. W wyznaczonych godzinach wystąpią znane i lubiane zespoły: 18:30 Bimber Boys, 19:15 Swojska Kapela, 20:00 CudaWianki i 20:45 Kataryna. Będą też licytacje ciekawych fantów. Zespoły gwarantują, że na tym koncercie każdy odnajdzie swoje ulubione piosenki.
 

Turniej i mecz siatkarski – 29 stycznia

 
Mecz II ligi siatkarskiej KS Arka Tempo Chełm – KS Metro Warszawa będzie bardzo ważnym spotkaniem, które może zadecydować o awansie tych drużyn do I ligi. Mecz rozpocznie się o godz. 18:00 w Miejskiej Hali Sportowej. Wchodzących kibiców prosimy o wrzutkę do puszki naszych wolontariuszy i … głośny doping!
Ten ważny mecz zostanie poprzedzony Turniejem Siatkarskim o Puchar Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Mecze rozpoczną się o godz. 14:30, a wystartują w nim m.in. kibice Arki Tempa Chełm. Chętnych przyjmuje Łukasz Mazur pod numerem telefonu 794 534 362.
 

Turniej Squasha o Puchar Wielkiej Orkiestry – 29 stycznia

 
Turniej indywidualny, rozpocznie się w sobotę o godz. 9:00 w aquaparku. Wpisowe w dowolnej wysokości wrzucane do puszki WOŚP. Zapisy u Dariusza Wojciechowskiego pod numerem telefonu 601 990 448 lub tuż przed imprezą.
 

II Chełmski Bieg Morsa dla WOŚP – 30 stycznia

 
Impreza startuje o godz. 10:00 na plaży kąpieliska Glinianki. Biuro czynne od godz. 8:00. W programie bieg na trzech dystansach, wielkie wspólne morsowanie, ognisko, gorący posiłek i inne atrakcje. Organizator: Chełmskie Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych, kontakt telefoniczny 513 775 747. Więcej informacji na profilu Chełm Biega.
 

Rockandrollowe głowy dla WOŚP! – 30 stycznia

 
Finałowy koncert 30. finału rozpocznie się o godz. 12:00 na pl. Łuczkowskiego. Uczestnicy mogą spodziewać się dużej porcji znakomitej muzyki.
W kolejności wystąpią: 12:10 Yaroo, 13:00 Karol i Pół Kota, 13:50 Kwadrans, 14:40 Skutek Uboczny, 15:30 Flowers of the Jungle, 16:20 Koniec Listopada, 17:15 Treeskillers, 18:05 TRAP, 19:05 Eclectic Music, 19:55 Rdza.
Na zakończenie, w ramach symbolicznego „Światełka do Nieba” odbędzie się widowiskowy fire show w wykonaniu Teatr Hesperydy.
W przerwach pomiędzy występami zespołów odbędą się licytacje atrakcyjnych fantów. W ramach Strefy Młodego Człowieka organizatorzy zapraszają najmłodszych na zabawowe animacje, malowanie buziek, karuzelę, dmuchańce, gokarty na pedały oraz specjalną loterię fantową. Natomiast w strefie gastro będą czekały ciasta, bigos, grochówka, ciepłe napoje oraz kiełbaski, które będzie można samodzielnie upiec na … przenośnym ognisku. Kiermasz prac plastycznych zorganizuje MDK. Będzie można zrobić sobie zdjęcie w specjalnym wośpowym hełmie w Chełmie.

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...
Napisz komentarz
 • Wkrótce organizujemy imprezę firmową w Krakowie, o tutaj – https://www.shootingcracow.com/oferta/dla-firm/
  Nic nie stoi na przeszkodzie, aby każdy coś dołożył od siebie i żebyśmy później wpłacili całość. I niech tak się dzieje chociaż na co drugiej imprezie, a wtedy będzie super.

  No votes yet.
  Please wait...
 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  *

  Reklama
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  Jutro radni uchwalą budżet
  AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
  Budżet (coraz mniej) obywatelski
  Budżet (coraz mniej) Obywatelski
  Rośnie dług Chełma
  Rośnie dług Chełma
  Ostrożnie na Obłońskiej!
  Ostrożnie na Obłońskiej!
  Katastrofa dopiero przed nami?
  Katastrofa dopiero przed nami?
  REKLAMA