REKLAMA
,
35. Ogólnopolskie Zawody Samolotowe w Depułtyczach
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Takiego wydarzenia w Chełmie jeszcze nie było. Na lotnisku w Depułtyczach Królewskich zostaną rozegrane 35. Ogólnopolskie Zawody Samolotowe im. Zdzisława Dudzika. Gospodarzem, a zarazem współorganizatorem jest Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Chełmie.

Reklama

W dniach od 24 do 26 września 2015 roku na lotnisku w Depułtyczach Królewskich, zostaną rozegrane 35. Ogólnopolskie Zawody Samolotowe. Stawka jest wielka. Im lepszy wynik osiągnie zawodnik, tym zajmie lepsze miejsce w rankingu pilotów Kadry Narodowej 2016. Dodatkowo jest  to również doskonały czas na przygotowanie się do udziału w imprezach międzynarodowych, a zarazem kwalifikacją do 20 Rajdowych Mistrzostw Świata.

Organizatorem zawodów jest Aeroklub Polski przy współudziale Komisji Samolotowej, natomiast gospodarzem i współorganizatorem zawodów jest Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Chełmie.

Kilka słów o zawodach

Zawody będą rozgrywane w klasach Unlimited i Advanced. Kierownikiem zawodów jest Ryszard Michalski, Przewodniczący Komisji Samolotowej AP, zastępcą Kierownika zawodów Łukasz Puzio, Dyrektor Centrum Lotniczego PWSZ w Chełmie, Głównym Sędzią zawodów jest Stanisław Cieślak, a przewodniczącym Jury Sławomir Własiuk.

Na Jakubie Drzewińskim spoczywa odpowiedzialność za przygotowanie tras i zadań konkurencji nawigacyjnych, organizacja ich przeprowadzenia oraz w porozumieniu z Sędzią Głównym zawodów, podejmowanie decyzji o rodzaju i zakresie rozgrywanych konkurencji.

11059357_889942231061193_2186988899004791598_n

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Na Pokrówkę z przeszkodami
Na Pokrówkę z przeszkodami
Rocznicowy prezent prezydenta
Rocznicowy prezent prezydenta
Przyspieszcie - apelują przedsiębiorcy i Organizacje pozarządowe
Przyspieszcie – apelują przedsiębiorcy i organizacje pozarządowe
Będzie nowy wiceprezydent?
Będzie nowy wiceprezydent?
Będzie nowy wiceprezydent?
Miasto rusza do walki z wirusem
REKLAMA