REKLAMA
,
35. Ogólnopolskie Zawody Samolotowe w Depułtyczach
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Takiego wydarzenia w Chełmie jeszcze nie było. Na lotnisku w Depułtyczach Królewskich zostaną rozegrane 35. Ogólnopolskie Zawody Samolotowe im. Zdzisława Dudzika. Gospodarzem, a zarazem współorganizatorem jest Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Chełmie.

Reklama

W dniach od 24 do 26 września 2015 roku na lotnisku w Depułtyczach Królewskich, zostaną rozegrane 35. Ogólnopolskie Zawody Samolotowe. Stawka jest wielka. Im lepszy wynik osiągnie zawodnik, tym zajmie lepsze miejsce w rankingu pilotów Kadry Narodowej 2016. Dodatkowo jest  to również doskonały czas na przygotowanie się do udziału w imprezach międzynarodowych, a zarazem kwalifikacją do 20 Rajdowych Mistrzostw Świata.

Organizatorem zawodów jest Aeroklub Polski przy współudziale Komisji Samolotowej, natomiast gospodarzem i współorganizatorem zawodów jest Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Chełmie.

Kilka słów o zawodach

Zawody będą rozgrywane w klasach Unlimited i Advanced. Kierownikiem zawodów jest Ryszard Michalski, Przewodniczący Komisji Samolotowej AP, zastępcą Kierownika zawodów Łukasz Puzio, Dyrektor Centrum Lotniczego PWSZ w Chełmie, Głównym Sędzią zawodów jest Stanisław Cieślak, a przewodniczącym Jury Sławomir Własiuk.

Na Jakubie Drzewińskim spoczywa odpowiedzialność za przygotowanie tras i zadań konkurencji nawigacyjnych, organizacja ich przeprowadzenia oraz w porozumieniu z Sędzią Głównym zawodów, podejmowanie decyzji o rodzaju i zakresie rozgrywanych konkurencji.

11059357_889942231061193_2186988899004791598_n

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA