REKLAMA
,
37 powodów do zatrzymania
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Kryminalni zatrzymali 38-letniego chełmianina. Był poszukiwany 37 podstawami prawnymi, w tym 6 listami gończymi. Jest już za kratkami.

Chełmscy kryminalni ustalili, że poszukiwany 37 podstawami prawnymi 38-latek ukrywa się w jednym z mieszkań na osiedlu Dyrekcja Dolna w Chełmie. Za chełmianinem wystawiono między innymi 6 listów gończych.
Funkcjonariusze zatrzymali go w piątek rano (22 stycznia), gdy wychodził z bloku, w którym wynajmował mieszkanie. Mężczyzna był bardzo zaskoczony widokiem policjantów i nie spodziewał się zatrzymania.

Reklama

Poszukiwany był od blisko trzech lat za przestępstwa przeciwko mieniu, bezpieczeństwu w komunikacji, rodzinie i opiece oraz narkotykowe. Jeszcze tego samego dnia został doprowadzony do zakładu karnego.  Teraz odbędzie zasądzoną karę pozbawienia wolności w łącznym wymiarze ponad 5 lat.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz
 • Oj tam, oj tam, jaki to tam rekordzista Panie Sawa. Po prostu chłop ma pewnie ciągle pod górę i do tego wszyscy się wokoło jak zwykle czepiają. Do tego ta nasza szanowna policja jak się zaweźmie, to tylko czepia się detalistów – dziadków po 80-ce za bimber i takich oto pechowców, co to każda droga dla nich biegnie pod górę i do tego zygzakiem ?.

  No votes yet.
  Please wait...
  • To niech się zapisze do pisu.

   No votes yet.
   Please wait...
 • Jeżeli to rekordzista,to powinien być ułaskawiony.ha,ha – o mistrzów trzeba dbać.W przewodnikach trzeba umieścić,a może Pan Wroński go opisze?

  No votes yet.
  Please wait...
 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  *

  Reklama
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  Jutro radni uchwalą budżet
  AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
  Budżet (coraz mniej) obywatelski
  Budżet (coraz mniej) Obywatelski
  Rośnie dług Chełma
  Rośnie dług Chełma
  Ostrożnie na Obłońskiej!
  Ostrożnie na Obłońskiej!
  Katastrofa dopiero przed nami?
  Katastrofa dopiero przed nami?
  REKLAMA