REKLAMA
Baner promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
37 powodów do zatrzymania
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

Kryminalni zatrzymali 38-letniego chełmianina. Był poszukiwany 37 podstawami prawnymi, w tym 6 listami gończymi. Jest już za kratkami.

Chełmscy kryminalni ustalili, że poszukiwany 37 podstawami prawnymi 38-latek ukrywa się w jednym z mieszkań na osiedlu Dyrekcja Dolna w Chełmie. Za chełmianinem wystawiono między innymi 6 listów gończych.
Funkcjonariusze zatrzymali go w piątek rano (22 stycznia), gdy wychodził z bloku, w którym wynajmował mieszkanie. Mężczyzna był bardzo zaskoczony widokiem policjantów i nie spodziewał się zatrzymania.

Reklama

Poszukiwany był od blisko trzech lat za przestępstwa przeciwko mieniu, bezpieczeństwu w komunikacji, rodzinie i opiece oraz narkotykowe. Jeszcze tego samego dnia został doprowadzony do zakładu karnego.  Teraz odbędzie zasądzoną karę pozbawienia wolności w łącznym wymiarze ponad 5 lat.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz
 • Oj tam, oj tam, jaki to tam rekordzista Panie Sawa. Po prostu chłop ma pewnie ciągle pod górę i do tego wszyscy się wokoło jak zwykle czepiają. Do tego ta nasza szanowna policja jak się zaweźmie, to tylko czepia się detalistów – dziadków po 80-ce za bimber i takich oto pechowców, co to każda droga dla nich biegnie pod górę i do tego zygzakiem ?.

  No votes yet.
  Please wait...
  • To niech się zapisze do pisu.

   No votes yet.
   Please wait...
 • Jeżeli to rekordzista,to powinien być ułaskawiony.ha,ha – o mistrzów trzeba dbać.W przewodnikach trzeba umieścić,a może Pan Wroński go opisze?

  No votes yet.
  Please wait...
 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  *

  Reklama