REKLAMA
Baner promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Dzisiaj Arka Tempo gra u siebie
Dzisiaj Arka Tempo gra u siebie
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

Mikołaj Miszczuk i grający z nim w parze Miłosz Kruk awansowali dzisiaj rano do finału Mistrzostw Europy U22 w  siatkówce plażowej. Miszczuk na co dzień jest zawodnikiem Arki Tempo Chełm. Jego koledzy zagrają dzisiaj mecz ligowy.

Miszczuk i Kruk w półfinale wygrali za parą niemiecką  Wust/Schneider w stosunku 2:1. Mecz był bardzo zacięty, a kolejne sety kończyły się następującymi wynikami: 21:17, 16:21, 15:12. Więcej o dotychcasowych zmaganiach polskiej pary tutaj. Zawodnikom gratulujemy i trzymamy kciuki za podobne rozstrzygnięcie w finale.

Kiedy Miszczuk błyszczy na plaży w tureckim Izmirze, jego klubowi koledzy rozpoczęli II ligowe zmagania. W piątek wyjazdowym meczu pokonali Błękitnych Ropczyce. Mecz zakończył się wynikiem 0:3. Nasi siatkarze wygrywali w setac do 21, 17 i 13. Już za kilka godzin będziemu mogli zobaczyć siatkarzy w meczu domowym. O godz. 17.00 w hali sportowej podejmą Hutnika Kraków. Meczmożna zobaczyć na żywo.Pamiętajcie jednak o obowiązujacych ograniczeniach wynikających z reżimu sanitarnego.Dzisiaj Arka Tempo gra u siebie

 
 
 

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*