REKLAMA
Baner promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Agresja nie popłaca
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

Mężczyzna wybił szybę w samochodzie zaparkowanym przy ul. Lubelskiej w Chełmie, a potem jeszcze znieważał interweniujących policjantów. Bo się zdenerwował. Teraz może stracić wolność nawet na 5 lat.

Wczoraj około południa (18 marca) dyżurny komendy dostał powiadomienie, że w zaparkowanym samochodzie marki Audi ktoś wybił szybę. Do zdarzenia doszło przy ulicy Lubelskiej w Chełmie Z relacji zgłaszającej wynikało, że wybił ją mężczyzna, który wcześniej z kimś się awanturował.

Reklama

Skierowani na interwencję policjanci ustalili, że sprawcą jest mieszkający w pobliżu 31-latek. Funkcjonariusze weszli do mieszkania, w którym przebywał. Na ich widok stał się agresywny, a w kierunku mundurowych poleciały wulgaryzmy. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę i noc spędził w policyjnym areszcie.

Dzisiaj (19 marca) z jego udziałem są wykonywane dalsze czynności procesowe. Uszkodzenie mienia zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 5.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz
 • Karolek, Obajtek to już nie jest problem TVN czy Wyborczej. Obajtek to problem Polski w jakiej znalazła się pod rządami PiS.
  Rozumiem że każdy ma problemy na miarę własnej percepcji. Nic nie stoi na przeszkodzie żebyś zajmował się wybita szyba i awanturujacym się gosciem. Możesz pisać do woli.

  No votes yet.
  Please wait...
 • No i tak. Jak chłopa nikt nie rozumie, to sięga po twarde argumenty. Cóż w tym dziwnego? A że się trochę zapędził w dyskusji, to teraz będzie miał czas na refleksje. No, chyba że on nie rozumie sam siebie, więc jak wspomniał Pastor, to już choroba.
  Karolek, akurat od tej polityki się nie odgonisz. Np ten Obajtek to on mnie się wyjątkowo nie podoba. On mnie beszczelnie ograbia przy dustrybutorze na stacji paliw. Chwali się wyjątkowo wysokimi jak nigdy przedtem zyskami koncernu. No bo skąd te zyski się biorą? Z mojej kieszeni. Twojej też. Nawet jak nie jeździsz samochodem, to też płacisz haracz za paliwo Obajtkowi w cenie kupowanych towatów, które przecież ktoś musi przewieźć kupując drogie paliwo od Obajtka. O reszcie nie chce mi się smarować, no bo gdzie w mediach nie popatrzeć, to mister Obajtek i protegowani.

  No votes yet.
  Please wait...
 • Andrzeju Sawa a może coś o Obajtku.
  To żeby pisać artykuł o wybitej szybie i wulgaryzmach którymi obrzuceni zostali funkcjonariusze to zwykła dziennikarska kicha. Może po prostu chory.
  Ale korpolalia schorowanego szefa największej firmy w Polsce to dopiero temat do analizy społecznej kondycji polskiego społeczeństwa.

  No votes yet.
  Please wait...
  • Może zamiast powielać TVNowskie i GWówniane wypociny lepiej poczekać na wyrok sądu w tej sprawie. Poza tym to forum dotyczy spraw Chełma a nie polityki.

   No votes yet.
   Please wait...
 • schlał się?

  No votes yet.
  Please wait...
 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  *

  Reklama