REKLAMA
Baner promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Alarmy bombowe przed maturą
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Cztery alarmy bombowe w chełmskich szkołach średnich, kilkanaście w całym województwie. Policja i straż pożarna sprawdzają placówki, które dostały ostrzeżenia o podłożonych ładunkach wybuchowych.

Reklama

Cztery chełmskie szkoły dostały e-maile z informacją o podłożonych bombach. To I Liceum Ogólnokształcące, Zespół Szkół Gastronomicznych i Hotelarskich, Zespół Szkół Energetycznych i Transportowych oraz Zespół Szkół Ekonomicznych i Mundurowych. Wszystkie sygnały są sprawdzane.

W Lublinie policja sprawdza 8 sygnałów o podłożeniu ładunków wybuchowych. W województwie alarmy bombowe ogłoszono także w szkołach w Kraśniku, Świdniku, Łukowie, Zamościu, Puławach i Białej Podlaskiej.

Wtorek (7 maja) to kolejny dzień matur. Dziś o godz. 9 maturzyści powinni zasiąść do pisania egzaminu z matematyki, ale… to także kolejny dzień alarmów bombowych.
Wczoraj (6 maja) aż 122 szkoły w Polsce zgłosiły do Okręgowych Komisji Egzaminacyjnych, że otrzymały mailowe informacje o podłożeniu bomb w placówkach. Wszystkie alarmy okazały się fałszywe. W kilkudziesięciu szkołach matura rozpoczęła się z opóźnieniem.

Z ostatniej chwili:

Wszystkie alarmy bombowe zgłoszone dzisiaj (7 maja) okazały się fałszywe. Nie wpłynęły one na przebieg matur.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz
 • Dla tych dowcipnisi po pierwsze pręgierz i dyby.

  No votes yet.
  Please wait...
 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  *

  Reklama