REKLAMA
Baner promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
“Albo szpadel – albo sznurek”. Pobili 38 – latka i wywieźli go do lasu
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

Do domu 38-letniego mieszkańca gminy Rudnik wtargnęło 4 mężczyzn. Pobili go, a następnie wciągnęli do samochodu i wywieźli do pobliskiego lasu, gdzie grozili śmiercią. Policjanci zatrzymali trzech sprawców.

Krasnostawscy policjanci zatrzymali już trzech z czterech mężczyzn, którzy w nocy z 1/2 lipca br. wtargnęli do domu mieszkańca gminy Rudnik. Mężczyźni pobili 38-latka, a następnie siłą wciągnęli go do samochodu i wywieźli do pobliskiego lasu. Tam wyciągnęli go z samochodu, ponownie pobili. Kopali i uderzali pięściami po całym ciele. Żądali od niego aby przyznał się do kradzieży elektronarzędzi na szkodę jednego ze sprawców. – W pewnym momencie jeden z napastników miał powiedzieć do  38-latka: „Wybieraj, albo szpadel – albo sznurek. Przerażony mężczyzna  zaczął błagać oprawców o to aby mu  darowali życie. W skutek, tych próśb sprawcy zaprzestali bicia i odwieźli go do domu – komentuje podkom. Piotr Wasilewski z krasnostawskiej policji.

pobili2

Trzech z nich zostało już zatrzymanych przez krasnostawskich kryminalnych. Są nimi mieszkańcy gmin Krzczonów oraz Żółkiewka w wieku od 29 – 44 lat. Weekend spędzili w policyjnym areszcie. Dziś staną przed obliczem prokuratora, który zadecyduje o ich dalszym losie. Trwają czynności zmierzające do ustalenia i zatrzymania czwartego ze sprawców.

Za pozbawienie wolności  grozi do 5 lat więzienia. W przypadku gdy sprawca działa ze szczególnym udręczeniem grozić mu może kara  pozbawienia wolności do lat 15.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*