REKLAMA
Baner promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Aleja 3 Maja w remoncie
Aleja 3 Maja w remoncie
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

Poranna ulewa nie przeszkodziła drogowcom w pracach na Alei 3 Maja w Chełmie. Kierowcy powinni jednak na tym odcinku zachować szczególną ostrożność. Spotkacie się tam z poważnymi utrudnieniami.

Od skrzyżowania z Wojsławicką do Vendo Parku powstaje dwupasmowa droga. W przyszłości ma stanowić odcinek tzw. Południowej obwodnicy miasta. Pierwotnie przewidywano, ze ten etap inwestycji  potrwa co najmniej do końca czerwca. Niestety ulicy jeszcze nie ma. Aleja 3 Maja nadal jest w remoncie. Kierowcy muszą jednak zachować szczgólną ostrożność na odcinku uwiecznionym na fotografii. Kilkudziesięciometrowy odcinek został pozbawiony nawierzchni i w niczym nie przypomina ulicy. Jest to raczej odcinek specjalny jakiegoś terenowego rajdu.

Aleja 3 Maja w remoncieJednak widać zaawansowanie prac. Nawet poranna ulewa nie przeszkodziła drogowcom.  Przy drodze robotnicy stawiają kolejne latarnie. 

Według planów roboty na 3 Maja mają potrwać do grudnia tego roku.

„Budowa Alei 3 Maja wraz z rondem” – taki tytuł nosi projekt tej inwestycji, pochłonie  ponad 5,5 mln złotych. 80 proc. tej kwty miasto otrzymało  z Funduszu Dróg Samorządowych.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz
 • CO ZA BEZSENSOWY ZEBY NIW POWIEDZIEC IDIOTYCZNY ARTYKÓŁ

  No votes yet.
  Please wait...
 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  *