REKLAMA
,
Aresztowany za pobicie
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

W areszcie tymczasowym spędzi najbliższe trzy miesiące 18-letni mieszkaniec gminy Rejowiec Fabryczny. Jest podejrzany o pobicie przy użyciu niebezpiecznego przedmiotu. Mężczyzna był już wcześniej notowany.

W miniony weekend w lokalu w centrum Chełma doszło do brutalnego ataku. 31-latek zwrócił uwagę młodym mężczyznom na ich niewłaściwe zachowanie. Za to zaatakowali go i pobili. Jeden z napastników posługiwał się przy tym przedmiotem przypominającym siekierę.
Pokrzywdzony z obrażeniami ciała trafił do szpitala, gdzie nadal pozostaje pod opieką lekarzy.

Reklama

Chełmscy kryminalni ustalili i zatrzymali sprawców. Okazali się nimi dwaj mieszkańcy gminy Rejowiec Fabryczny w wieku 17 i 18-lat. Obaj mają już na swoim koncie przestępstwa przeciwko życiu i zdrowiu, mieniu oraz wolności. Wobec starszego funkcjonariusze wystąpili do prokuratury z wnioskiem o tymczasowy areszt. Wczoraj (26 stycznia) Sąd Rejonowy w Chełmie przychylił się do wniosku i zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Z kolei wobec młodszego zastosowano dozór Policji.

Zgodnie z przepisami kodeksu karnego za udział w pobiciu z użyciem niebezpiecznego przedmiotu grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.

No votes yet.
Please wait...
Tagi
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA