REKLAMA
Baner promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Artykuł dziennikarza w skrzynkach pocztowych Chełmian
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

Od wielu czytelników dostajemy sygnały jakoby w ich skrzynkach pocztowych pojawiają się białe koperty bez adresata i nadawcy. W nich – skany z artykułu jednej z chełmskich gazet, w którym dziennikarz udziela komentarza, co do kampanii prezydenckiej Pana Posła Grzegorza Raniewicza. Jakoby ten incydent możemy rozpatrywać w wielu aspektach, tak również wykonując pewną pracę dziennikarską, nigdy nie chcielibyśmy aby screeny z naszymi artykułami, były częścią ciemniejszej strony “kampanii prezydenckiej” (prowadzonej przez nieznane osoby) lub rozdawane wprost z ulotkami. Zdecydowanie potępiamy to zjawisko.

Reklama

Dziennikarze każdego organu prasowego mają prawo do wygłaszania opinii i prowokowania do dyskusji. Wątpliwym jest aby za tą feralną inicjatywą stały poszczególne sztaby wyborcze, które z pewnością odcięłyby się od tego zjawiska. Kto mógłby mieć w tym interes? Nie wiemy. Wiadomo jednak, że prowadzi nieczystą grę, nie potrafi się podpisać z imienia i nazwiska i brakuje mu na znaczki pocztowe. Dowodów na razie brak.

 

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz
 • Na pewno Fiszowa bo kto inny, ona ma z nim dogrywkę

  No votes yet.
  Please wait...
 • ktoś musiał się wykosztować na samą gazetę

  No votes yet.
  Please wait...
 • U mnie pojawił się dziś rano w skrzynce pocztowej cały Express Chełmski – sądziłem, że jego sprzedaż tak spadła, że rozdają go za darmo po domkach w ramach promocji. Niestety nie sprawdziłem, czy ten artykuł był zakreślony bo użyłem go jako rozpałki do pieca…

  No votes yet.
  Please wait...
 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  *

  Reklama