Przeskocz do treści Przeskocz do menu

Chełmianie czytają Pismo Święte

Kalendarz Anna Wesołowska
Chełmianie czytają Pismo Święte

Chełmscy baptyści  zapraszają wszystkich mieszkańców Chełma i okolic do wzięcia udziału w wydarzeniu “Chełmianie Czytają Pismo Święte”.

Kościół Chrześcijan Baptystów w Chełmie już po raz szósty zaprasza wszystkich do udziału w szczególnym spotkaniu – czytaniu Pisma Świętego.

Naszym celem jest wspólne przeczytanie całego Pisma Świętego, które jak wierzymy jest drogocennym listem od Boga do każdego z nas – piszą organizatorzy. – Okres adwentu jest doskonałą okazją do osobistej refleksji nad treścią Bożego Słowa. Chcemy uczynić to wspólnie, mając nadzieję, że czytanie Pisma Świętego pozostanie codziennością w życiu każdego z nas.

Dla lepszej organizacji czytania, dobrze jest zarezerwować sobie konkretny termin. Można tego dokonać telefonicznie, kontaktując się z pastorem Henrykiem pod nr 509 787 838 lub z pracownikiem zboru Dawidem pod nr tel. 515 379 962 ewentualnie przez wypełnienie formularza internetowego: https://goo.gl/forms/L4ZNuhll3npmgybh1

Dostępne terminy możecie sprawdzić tutaj: https://docs.google.com/document/d/1dKpwSsvLM8yM9kNXejcLdtGFqTkn6WbRB6y1PlGCNXc/edit?usp=sharing

Wydarzenie rozpocznie się nabożeństwem w poniedziałek, 10 grudnia, o godz. 17.30, a zakończy w niedzielę 16 grudnia, o godz. 10.30 uroczystym nabożeństwem, na którym uczestnicy wspólnie dziękować będą za dar, jakim jest Pismo Święte oraz za nasze miasto i region.