Przeskocz do treści Przeskocz do menu

Reklama

Dobry wieczór z Chadek Gospel Choir

Kalendarz Anna Wesołowska
Dobry wieczór z Chadek Gospel Choir

“Dobry wieczór” to inicjatywa Kościoła Chrześcijan Baptystów w Chełmie. Tym razem szykuje się wieczór dobrej muzyki z przesłaniem. Zapraszamy w piątek na koncert Chadek Gospel Choir.

“Dobry wieczór” to jedna z inicjatyw Kościoła Chrześcijan Baptystów w Chełmie, przez którą organizatorzy chcą tworzyć wartościową przestrzeń dla chełmian w różnym wieku i proponować cyklicznie różnorodne wydarzenia.

Przed nami kolejne z nich! Zapraszamy na wieczór dobrej muzyki z przesłaniem oraz Słowa, które daje nadzieję i życie – kuszą chełmscy baptyści.

Koncert Chadek Gospel Choir odbędzie się w piątek, 29 listopada, o godz. 18.00, przy ul. Ogrodowej 56. 

Chadek Gospel Choir to jeden z bardziej znanych chórów gospelowych we wschodniej Polsce. Działający w Chełmskim Domu Kulturyzespół na przełomie 2019/2020 będzie obchodził jubileusz dziesięciu lat swego istnienia. Chór tworzy ponad trzydziestu pasjonatów śpiewania, których pragnieniem jest oddawanie chwały Bogu przez wspólne wykonywanie pieśni, harmonię, przyjaźń i modlitwę. Wśród członków zespołu przez całą dekadę istnienia byli obecni chrześcijanie kilku denominacji i kościołów.

Od wielu lat zespół prowadzi Grzegorz Głuch – dyrygent, muzyczny producent, kompozytor, wokalista, autor tekstów, jeden z najbardziej rozpoznawalnych liderów muzyki gospel w Polsce, lider Gospel Rain.

Na program piątkowego koncertu złożą się świadome dobrane na ten czas pieśni chwały, w zdecydowanej większości polskich autorów i polskich wykonawców, miedzy innymi: Beaty Bednarz, Mate.O, New Life M., TGD w autorskich aranżacjach Grzegorza Głucha.

W koncercie obok chóru i jego znakomitych solistów, zaśpiewa dobrze znany nie tylko w chełmskim środowisku muzycznym – Mariusz Matera. Zagra znakomity skład instrumentalny muzyków Gospel Rain: Jakub Piotrowski (piano), Marek Fedor (perkusja) i Michał Fedor (bass).

Słowo do zebranych w czasie wydarzenia skieruje pastor Mariusz Klimczak.

Zapraszamy, wstęp wolny!