Przeskocz do treści Przeskocz do menu

Reklama

Dwaj panowie na skarpie

Kalendarz Anna Wesołowska
Dwaj panowie na skarpie

W sierpniu też spotykamy się przy muzyce na skarpie. Tym razem swoją twórczością zaczarują nas Adam Szabat i Waldemar Korzeniowski. Sprawdź szczegóły.

Chełmski Dom Kultury zaprasza na kolejną Muzyczną Skarpę, już sierpniową - 4 sierpnia o godz. 19:00, wstęp wolny!

Wystąpią: Adam Szabat i Waldemar Korzeniowski.

Adam Szabat to wokalista, kompozytor, autor tekstów piosenek, pisarz. Współzałożyciel hrubieszowskiego Teatru Piosenki Młyn (towarzystwa twórców i wykonawców piosenki i prozy).
Artysta obdarzony jest niesamowicie ciepłym, mocnym i melodyjnym głosem. Nietuzinkowe umiejętności wokalne pozwalają mu na porywające i pełne ekspresji wykonania.

Laureat wielu konkursów i festiwali piosenki poetyckiej, m.in. Ogólnopolskiego Turnieju Śpiewających Poezję „Łaźnia” w Radomiu, Festiwalu Polskiej Piosenki im. Kazimierza Grześkowiaka „Południca” w Chorzowie, Ogólnopolskiego Studenckiego Przeglądu Piosenki Turystycznej "YAPA" w Łodzi, dwukrotny finalista Międzynarodowego Festiwalu Bardów OPPA w Warszawie.

Waldemar Korzeniowski – uniwersalny i wrażliwy gitarzysta, wokalista, z muzyką związany od urodzenia. Uwielbia jazz, swing, smooth jazz i muzykę disco z lat 80’ oraz poezję śpiewaną. W szkole muzycznej przyjęty do klasy klarnetu ze względu na „zbyt krótkie palce”. Współzałożyciel lubelskich składów (Walter Band, Syjon), od wielu lat związany z muzyką chrześcijańską. Członek Teatru Piosenki Młyn.

W przypadku niesprzyjających warunków pogodowych koncert zostanie przeniesiony do sali widowiskowej ChDK.

Partnerem wydarzenia Muzyczna Skarpa – cykl letnich koncertów plenerowych jest Województwo Lubelskie „Lubelskie Smakuj Życie!"