Przeskocz do treści Przeskocz do menu

Reklama

Eclectic Music dziś na skarpie

Kalendarz Anna Wesołowska
Eclectic Music dziś na skarpie

Muzyczna Skarpa dzisiaj (28 lipca) rozbrzmiewać będzie blusowo i rockowo. Zapraszamy na godz. 20:00 na koncert grupy Eclectic Music. Wstęp wolny!

Eclectic Music to formacja, która skradła serca słuchaczy swoją unikalną muzyką, łączącą różnorodne gatunki muzyczne, takie jak blues, folk, rock i country.

Członkowie zespołu - Agnieszka Jaszczuk (saksofon), Jaromir Wójcik (perkusja), Marcin Kamiński (bass), Artur Szokaluk (banjo, śpiew, gitara) i Sebastian Bardzał (gitara, śpiew) - zaserwują nam wyjątkowe autorskie kompozycje. Zdarza im się także czasami sięgać po teksty znanych poetów. Jednak to, co wyróżnia brzmienie EM, to niezwykłe połączenie banjo i saksofonu, które nadaje zespołowi bluesowo jazzowego charakteru.

Grupa ma na swoim koncie II miejsce w konkursie piosenki na XXVIII Festiwalu Kultury Ekologicznej w Józefowie. Muzyków można było też usłyszeć podczas Motopikników w Woli Uhruskiej, na finałach WOŚP w Chełmie, podczas chełmskich Nocy Kultury, czy w zamojskim klubie jazzowym Kosz. W ubiegłym roku zespół wydał debiutancką płytę zatytułowaną „Opowieści z kraju nad Wisłą”.

Gdyby popsuła się pogoda, koncert zostanie przeniesiony do sali widowiskowej organizatora - Chełmskiego Domu Kultury.

Partnerem wydarzenia Muzyczna Skarpa – cyklu letnich koncertów plenerowych jest Województwo Lubelskie „Lubelskie Smakuj Życie!"