Przeskocz do treści Przeskocz do menu

Reklama

"Fuga" w DKF

Kalendarz Anna Wesołowska
"Fuga" w DKF

Do Chełma przyjedzie Gabriela Muskała – autorka scenariusza i odtwórczyni głównej roli w filmie “Fuga”. Zapraszamy w sobotę do DKF Rewers.

“Fuga” to opowieść o pamięci. Główna bohaterka – Alicja – nie pamięta przeszłości, nie wie kim jest. Kiedy po dwóch latach od zniknięcia zostaje odnaleziona przez rodzinę, nie chce wracać do dawnego, zapomnianego życia. Nie pamięta miłości do męża i synka. Z czasem do Alicji wracają urywki wspomnień, tworząc niewyraźny i niepokojący obraz tajemnicy – tego co zdarzyło się w przeszłości. Co jest tą tajemnicą? Czy rodzące się uczucia do przed chwilą poznanych męża i syna pozwolą kobiecie zrozumieć przeszłość i zbudować szczęście swoje i rodziny?

Film wyreżyserowała Agnieszka Smoczyńska, a scenariusz napisała Gabriela Muskała. Ona też zagrała Alicję i będzie gościem specjalnym sobotniego pokazu w chełmskiej “Zorzy”.

Gabriela Muskała to aktorka filmowa i teatralna, ale także dramatopisarka i wykładowca łódzkiej szkoły filmowej. Jest laureatką wielu festiwali i prestiżowych nagród przyznawanych przez krytyków i publiczność. Popularność przyniosły jej m.in. role w serialach “Londyńczycy”, “Głęboka woda”, “Paradoks” oraz w filmie “Moje córki krowy” (nominacja do Orła dla najlepszej aktorki w 2016 r.). Obecnie można ją oglądać w kinach w najnowszym filmie Marka Koterskiego pt. „7 Uczuć” i oczywiście w “Fudze”.

Zapraszamy na kolejne spotkanie DKF Rewers, w sobotę, 8 grudnia, godz. 18, CKF Zorza. Bilety po 10 zł.