Przeskocz do treści Przeskocz do menu

Krasnystaw. Pijany rolnik cudem uniknął śmierci

Kalendarz Piotr
Krasnystaw. Pijany rolnik cudem uniknął śmierci

1,5 promila alkoholu miał we krwi 23-letni rolnik, który w czwartek cudem uniknął śmierci. Mundurowi apelują o rozsądek i trzeźwość podczas wykonywania prac polowych. 

W czwartek po godzinie 19 dyżurny krasnostawskiej komendy został powiadomiony o wypadku przy pracach polowych, któremu uległ 23 – letni mieszkaniec gminy Izbica.

– Mężczyzna zjeżdżał z wzniesienia ciągnikiem rolniczym wraz z dwiema przyczepami załadowanymi belami siana. W trakcie zjazdu ciągnik przewrócił  się na bok, po czym pierwsza z przyczep najechała na niego miażdżąc kabinę – informuje podkom. Piotr Wasilewski z krasnostawskiej policji. 

Jak informują mundurowi 23-latek jechał sam. Z obrażeniami głowy ostał przewieziony do szpitala. Badanie alkomatem wykazało,że miał w swoim organizmie prawie 1,5 promila alkoholu.  Obecnie jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Teraz krasnostawscy policjanci wyjaśniają okoliczności i przyczyny zdarzenia oraz apelują o trzeźwość i rozsądek przy pracach polowych i korzystania z maszyn rolniczych.