Przeskocz do treści Przeskocz do menu

"Pasja i kariera" - spotkanie z chełmskimi przedsiębiorcami

Kalendarz Anna Wesołowska
"Pasja i kariera" - spotkanie z chełmskimi przedsiębiorcami

Wojciech Hetman i Witold Grela będą gośćmi spotkania w cyklu “Pasja i kariera”. To propozycja ChBP dla młodzieży.

Młodzież ma okazję spotkania się oko w oko z chełmskimi przedsiębiorcami. Chełmska Biblioteka Publiczna im. Marii Pauliny Orsetti zaprasza na kolejne spotkanie w cyklu “Pasja i kariera”. Zaplanowano je na 19 grudnia br., godz. 8.30, w sali widowiskowej .

W ramach cyklu organizowane są spotkania z ludźmi pochodzącymi z Chełma, którzy odnieśli sukces w różnych dziedzinach życia zawodowego. Gośćmi kolejnych spotkań będą także artyści, naukowcy, społecznicy oraz przedstawiciele innych profesji i pasjonaci. Rozmowy skupiać się będą wokół kariery zawodowej, rozwijania pasji oraz utrzymywania związków z rodzinnym miastem.

Tym razem zapraszamy na spotkanie z udziałem znanych chełmian: Wojciecha Hetmana i Witolda Greli, działających w branży spożywczej.

Wojciech Hetman – cukiernik i właściciel Cukierni Hetman, pracujący ponad 60 lat w zawodzie, Chełmianin Roku 2015 (na zdjęciu powyżej), autor kilku patentów stosowanych w przemyśle spożywczym, sponsor wielu przedsięwzięć.

Witold Grela – piekarz, właściciel tradycyjnej piekarni i sieci sklepów, dba o wysoką jakość wypiekanych produktów i zadowolenie klienta, kilkukrotny laureat plebiscytu „Orły Piekarnictwa”.

Więcej informacji  i ewentualne potwierdzenie udziału pod nr tel. 82 564 24 36 (7:30-15:30).

Zapraszamy, wstęp wolny!

Spotkania w cyklu “Pasja i kariera” odbywają się pod honorowym patronatem Poseł na Sejm RP Anny Dąbrowskiej-Banaszek oraz Prezydenta Miasta Chełm Jakuba Banaszka. Realizatorami projektu są: Chełmska Biblioteka Publiczna im. Marii Pauliny Orsetti oraz Chełmski Dom Kultury.

plakat_pasja_i_kariera_2022-scaled.jpg