Przeskocz do treści Przeskocz do menu

Pijana chełmianka zdemolowała latarnię i znaki drogowe

Kalendarz Piotr

Za jazdę w stanie nietrzeźwości oraz spowodowanie kolizji drogowej odpowie 36- letnia mieszkanka Chełma. Jak się okazało miała blisko 3 promile alkoholu w organizmie i nie posiadała też uprawnień do kierowania.

Wczoraj przed godziną 18.00 dyżurny chełmskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na ulicy 3- go Maja w Chełmie. Policjanci, którzy pojechali na miejsce ustalili, że kierująca samochodem marki Opel Corsa 36- letnia mieszkanka miasta wykonując manewr wyprzedzania doprowadziła do zderzenia z samochodem marki Fiat Palio, którym kierował mieszkaniec Chełma. Kobieta uszkodziła przy tym dwa znaki drogowe i słup oświetleniowy.

Policjanci sprawdzili stan trzeźwości 36- latki. – Jak się okazało miała w organizmie blisko 3 promile alkoholu. Nie posiadała też uprawnień do kierowania. Karetką pogotowia została przewieziona do szpitala, gdzie pozostała na obserwacji – komentuje Ewa Czyż, rzecznik chełmskich policjantów. Teraz odpowie nie tylko za jazdę w stanie nietrzeźwości ale też za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym i kierowanie pojazdem bez uprawnień.