Przeskocz do treści Przeskocz do menu

Reklama

Spotkanie autorskie

Kalendarz Anna Wesołowska
Spotkanie autorskie

Jej najnowsza książka pt. “Zagubiony anioł” jest już na rynku. A z samą autorką Magdaleną Kordel spotkamy się 7 listopada w ChBP. Sprawdź szczegóły.

Chełmska Biblioteka Publiczna im. Marii Pauliny Orsetti zaprasza na spotkanie autorskie z Magdaleną Kordel. Autorka poczytnych książek obyczajowych przyjedzie do Chełma 7 listopada i o godz. 1700 (poniedziałek) spotka się z czytelnikami w ChBP (ul. Partyzantów 40). Przedsięwzięcie zostało zorganizowane w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki.

Magdalena Kordel jest autorką wielu bestsellerowych książek o tematyce kobiecej, takich jak “A ja na Ciebie zaczekam” czy “W blasku słońca” czy “Sezon na cuda”. Twórczość prozatorska początkowo miała znaczenie terapeutyczne dla samej autorki, później okazała się literackim lekiem niosącym ukojenie i poprawiającym humor miłośnikom literatury obyczajowej. Magdalena Kordel jest też autorką cykli powieściowych („Uroczysko” “Miasteczko”, “Malownicze”).  Jej najnowsza powieść pt. “Zagubiony anioł” ukazała się na rynku pod koniec października br. Książki M. Kordel są niezwykle poruszające i stanowią balsam dla duszy czytelników

Powieściopisarka uwielbia podróżować, czytać i gotować. Wspólnie z mężem i dwójką dzieci mieszka w Otwocku. Jest miłośniczką Sudetów i marzy o domku w górach. Ceni marzenia i pomaga spełniać je innym. Dzięki jej blogowi „Za górami za lasami” początkujący pisarze mają szansę wydać książkę.

Zapraszamy, wstęp wolny!

kordel-scaled-1.jpg