Przeskocz do treści Przeskocz do menu

Reklama

Reklama

Tomasz Wojciech Antoniuk do Sejmu

Kalendarz Materiał sponsorowany
Tomasz Wojciech Antoniuk do Sejmu

Szanowni Państwo, mieszkańcy Chełma, Krasnegostawu, Włodawy, Powiatu i Ziemi Chełmskiej !

Wierzę, że mieszkańcy Chełma, Krasnegostawu, Włodawy, Powiatu i Ziemi Chełmskiej oczekują od samorządowców i polityków tego,aby zajmowali się efektywna pracą, a nie kłótniami.

Nie ważne jaką reprezentują opcję polityczną i z jakiej listy starowali do Rady Gminy, Rady Miejskiej, Rady Powiatowej czy też do Sejmiku Województwa Lubelskiego. Trzeba w końcu zakończyć wojnę polsko-polską. W życiu samorządowców i polityków potrzebny jest zdrowy rozsądek, umiejętność zawierania kompromisów i rozumienia potrzeb naszych mieszkańców.

Żeby było to możliwe w Sejmie powinni zasiadać posłowie dostrzegający nasze problemy, pełni empatii dla wszystkich, znani z zaangażowania w różne przedsięwzięcia.

Przykładem bardzo dobrej współpracy w naszym mieście i powiecie jest wspólna realizacja remontów dróg, gdzie zgodnie współdziałają samorządy miasta i powiatu. Zarówno w Radzie Miejskiej, Radzie Powiatowej  w Hrubieszowie i Radach poszczególnych Gmin są radni, którzy rozumieją potrzebę wzajemnego wspierania się w remontach dróg i innych przedsięwzięciach. Bo zgoda buduje.

Godne przedstawienia jest też współdziałanie Pani Starosty i Pani Burmistrz Miasta. Im i samorządom Chełma, Krasnegostawu, Włodawy, Powiatów i Ziemi Chełmskiej może pomagać poseł z Hrubieszowa. Od Państwa głosu zależy czy tak się stanie. Wiele jeszcze zadań przed nami, wiele wyzwań i ciężkiej pracy.

Nikomu nie służy dobrze ideologia wojen, która zwykle prowadzi do konfliktów i podziałów obywateli.

W przekonaniu, że pora na tych, których charakteryzuje spokój, rozwaga, umiar i cierpliwość zdecydowałem się kandydować do Sejmu RP. Jestem na liście Koalicji Obywatelskiej wśród której są ludzie, którzy przez ostatnie lata przyczynili się do budowy wielu dróg na Zamojszczyźnie w tym obwodnicy dla Hrubieszowa, Powiatu i przejeżdżających przez nią samochodów.

Bardzo proszę Państwa o zaufanie i oddanie głosu na moją osobę.

Z wyrazami szacunku
Tomasz Wojciech Antoniuk
Lista nr 5 miejsce 8.

Materiał wyborczy Koalicyjnego KW Koalicja Obywatelska PO .N i PL Zieloni